zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 21 października 2020

Piętnasty "Klasz Ov The Sejtans" we wrześniu

12.09.2020 12:44  autor: Verghityax, źródło: profil Leash Eye na Facebooku

Piętnasta edycja "Klasz Ov The Sejtans" - cyklicznego wydarzenia, którego gospodarzem jest zespół Leash Eye - przeniesiona została na 19 września 2020 roku. Wydarzenie odbędzie się w klubie "Remont", w Warszawie. Oprócz Leash Eye, na scenie zaprezentują się Chainsaw, White Highway i Luka.

Leash Eye nadal promuje "Blues, Brawls & Beverages", swój czwarty longplay studyjny. Premiera na nośniku fizycznym odbyła się 26 stycznia 2019 roku. Materiał zarejestrowany został w warszawskim "Nebula Studio" pod okiem Haldora Grunberga z "Satanic Audio". Zajął się on również miksami i masteringiem. Okładkę przygotował Bartek Janiszewski z LFANT Design.

W sierpniu 2016 roku zespół ogłosił, że nowym frontmanem został Łukasz Podgórski z thrashmetalowego War-Saw. Poprzedni wokalista, Sebastian Pańczyk, odszedł z Leash Eye w sierpniu 2014 roku, kierując się względami rodzinnymi. W roku 2017, po dwunastu latach współpracy, z kapelą rozstał się perkusista Łukasz Konarski. Na jego miejsce zaangażowany został Marcin Bidziński z Goat Force One.

Pochodząca z Bydgoszczy grupa Chainsaw ma na koncie siedem longplayów studyjnych, z których ostatni nosi tytuł "The Last Crusade". Składający się z jedenastu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Perlazza Studio" pod okiem Przemysława Wejmanna. Zespół wydał album 25 października 2017 roku własnym sumptem.

White Highway to stołeczna formacja, grająca hard rocka. W 2018 roku zespół - za sprawą Lynx Music - wydał swój debiutancki album studyjny, zatytułowany "Hittin' The Road". Na zawartość płyty składa się dziesięć kompozycji.

Luka to rockowy kwartet, inspirujący się dokonaniami takich zespołów jak Audioslave, Guano Apes, Nothing But Thieves i Royal Blood. Na przełomie 2019 i 2020 roku grupa nagrała swoją debiutancką EP-kę, pt. "D.D.A.". Produkcją zajął się Marcin Dudzicki.

19.09 - Warszawa, "Remont"
Start: 18:00
Bilety: 25 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »

Zobacz także

Najchętniej czytane wieści

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Czy robisz kopie bezpieczeństwa swoich danych?