zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 29 października 2020

Blood Incantation zagrał "Hidden History of the Human Race"

30.09.2020 19:56  autor: Verghityax, źródło: profil Blood Incantation na Facebooku

Deathmetalowy Blood Incantation udostępnił nagranie ze swojej salki prób - zawiera ono wykonanie całej zawartości albumu "Hidden History of the Human Race".

Na "Hidden History of the Human Race" znalazły się cztery autorskie kompozycje. W jednej z nich gościnnie wystąpił Antti Boman z Demilich. Materiał zarejestrowany został analogowo w "World Famous Studios" w Kolorado. Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Pete DeBoer. Na okładce po raz kolejny wykorzystano jeden z obrazów Bruce'a Penningtona, brytyjskiego malarza i ilustratora, znanego przede wszystkim ze swoich grafik o tematyce science fiction. Płyta ukazała się 22 listopada 2019 roku za sprawą Dark Descent Records.

Lista utworów:

1. Slave Species of the Gods
2. The Giza Power Plant
3. Inner Paths (To Outer Space)
4. Awakening from the Dream of Existence to the Multidimensional Nature of Our Reality (Mirror of the Soul)

Blood Incantation powstał w 2011 roku w Denver z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Paula Riedla oraz perkusisty Isaaca Faulka. Niecały rok później do składu dołączył drugi gitarzysta w osobie Morrisa Kolontyrsky'ego. Jako trio muzycy nagrali swoją debiutancką demówkę, zatytułowaną po prostu "Blood Incantation".

Od 2015 roku stanowisko basisty w zespole piastuje Jeff Barrett. Już jako kwartet Amerykanie nagrali swój pierwszy longplay studyjny, pt. "Starspawn".

Komentarze
Dodaj komentarz »