zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 4 grudnia 2020

Teledysk do "Eminent Sleaze" Stevena Wilsona

15.10.2020 19:18  autor: Verghityax, źródło: profil Stevena Wilsona na Facebooku

Steven Wilson wypuścił teledysk do utworu "Eminent Sleaze" z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "The Future Bites". Premiera płyty została przesunięta na 29 stycznia 2021 roku. Wydawnictwo trafi do sprzedaży za sprawą Caroline International.

"The Future Bites" to szósty longplay studyjny w solowej karierze muzyka. Praca nad płytą rozpoczęła się w maju 2019 roku. Do produkcji zaangażowany został David Kosten. Składający się z dziewięciu kompozycji materiał zarejestrowano w Londynie.

Lista utworów:

1. Unself
2. Self
3. King Ghost
4. 12 Things I Forgot
5. Eminent Sleaze
6. Personal Shopper
7. Man of the People
8. Follower
9. Anyone But Me

W trakcie swej trwającej niemal cztery dekady kariery muzycznej Steven Wilson tworzył między innymi w Porcupine Tree, Blackfield, No-Man, Storm Corrosion i Bass Communion. Wyprodukował i zmiksował także kilkadziesiąt albumów, w tym "Sunsets on Empire" Fisha, "Blackwater Park", "Deliverance" i "Damnation" Opeth czy "We're Here Because We're Here" Anathemy. Był czterokrotnie nominowany do nagrody "Grammy" w kategorii "Dźwięk Przestrzenny", a w 2012 roku brytyjski "Prog Magazine" uhonorował go nagrodą "The Guiding Light".

Komentarze
Dodaj komentarz »