zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 21 października 2021

Wayfarer udostępnia całość "A Romance with Violence"

23.10.2020 13:03  autor: Verghityax, źródło: Profound Lore Records

Amerykańska grupa Wayfarer udostępniła całą zawartość swojego czwartego longplaya studyjnego, zatytułowanego "A Romance with Violence". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 16 października 2020 roku za sprawą Profound Lore Records.

Na "A Romance with Violence" znalazło się siedem autorskich kompozycji. Sesja nagraniowa miała miejsce w czerwcu 2020 roku w "World Famous Studios". Miksami zajął się Colin Marston w nowojorskim "The Thousand Caves".

Lista utworów:

1. The Curtain Pulls Back
2. The Crimson Rider (Gallows Frontier, Act I)
3. The Iron Horse (Gallows Frontier, Act II)
4. Fire & Gold
5. Masquerade of the Gunslingers
6. Intermission
7. Vaudeville

Wayfarer to blackmetalowa formacja z Denver. Dyskografię kwartetu zamyka "World's Blood", trzeci longplay studyjny w dorobku Amerykanów. Jego premiera miała miejsce 25 maja 2018 roku za sprawą Profound Lore Records. Składający się z pięciu kompozycji materiał powstał w "The Thousand Caves" pod okiem Colina Marstona.

Projekt powstał w 2011 roku. Od początku przewodzi mu gitarzysta Shane McCarthy, znany również z występów ze swymi rodakami z Cobalt. Pierwotnie Wayfarer funkcjonował jako duet, uzupełniany przez gitarzystę Tannera Rezabeka. Swoją debiutancką demówkę z 2012 roku muzycy nagrali z pomocą automatu perkusyjnego. Gdy dwa lata później światło dzienne ujrzał longplay "Children of the Iron Age", Wayfarer był już pełnoprawnym zespołem.

Tagi: Wayfarer
Komentarze
Dodaj komentarz »