zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 28 października 2021

Exodus wyda "Persona Non Grata"

22.11.2020 15:58  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Exodus zapowiedział premierę swojego jedenastego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Persona Non Grata". Wydawnictwo ukaże się latem 2021 roku, pod banderą Nuclear Blast Records.

Exodus, Katowice 10.06.2018, fot. Verghityax
Exodus, Katowice 10.06.2018, fot. Verghityax

Materiał na "Persona Non Grata" zarejestrowany został w Lake Almanor. Produkcją zajął się sam zespół z pomocą inżyniera dźwięku Steve'a Lagudiego. Miksami zajął się Andy Sneap. W sesji gościnnie wziął udział Rick Hunolt, dawny gitarzysta Exodus.

Ostatni album grupy, pt. "Blood In, Blood Out", to pierwsze studyjne dokonanie Exodus ze Steve'em Souzą na wokalu od czasu "Tempo of the Damned" z 2004 roku. Zetro powrócił do zespołu w czerwcu 2014 roku po dziesięcioletniej przerwie, zastępując Roba Dukesa.

Na płycie w charakterze gościa wystąpił Kirk Hammett, były gitarzysta i jeden z założycieli zespołu. Muzyk Metalliki zagrał w utworze "Salt in the Wound". Z kolei w numerze "BTK" swojego głosu użyczył Chuck Billy, wokalista Testament. Album "Blood In, Blood Out" ukazał się 14 października 2014 roku pod szyldem Nuclear Blast.

Tagi: Exodus
Komentarze
Dodaj komentarz »