zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 5 sierpnia 2021

Deus Mortem i Temple Desecration w "Czarcim Teatrze"

2.03.2021 16:24  autor: Verghityax, źródło: Black Silesia Productions

W warszawskim "Palladium" odbędzie się 13 marca 2021 roku wydarzenie, pod szyldem "Czarci Teatr w Trzech Aktach". Na scenie zaprezentują się formacje Deus Mortem, Temple Desecration i Dola.

Z uwagi na panujące obostrzenia, ilość biletów na koncert jest ściśle limitowana. Dostępne będą wyłącznie miejsca siedzące.

W komunikacie organizatora czytamy: "Spektakl odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Udział w nim będą mogły wziąć wyłącznie osoby zdrowe i zaopatrzone w środki ochrony osobistej zgodne z aktualnymi rządowymi wytycznymi. Warunkiem uczestnictwa w koncercie będzie również przekazanie organizatorowi podpisanego Oświadczenia Uczestnika Imprezy o braku zakażenia wirusem wywołującym Covid-19.
Posiadacze biletów zostaną również poproszeni o korzystanie z płynów dezynfekujących, noszenie maseczek zakrywających usta i nos oraz o zachowywanie dystansu społecznego"
.

Deus Mortem promować będzie studyjną EP-kę, zatytułowaną "The Fiery Blood". Premiera na CD, za sprawą Malignant Voices, miała miejsce 8 grudnia 2020 roku. Premiera na winylu, pod egidą Terratur Possessions, planowana jest na marzec 2021 roku. Sesja nagraniowa odbyła się w "Heinrich House Studio" pod okiem Filipa Hałuchy. Za projekt okładki odpowiada Mar.A Artworks.

Temple Desecration nadal ogrywa swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Whirlwinds of Fathomless Chaos". Premiera płyty odbyła się 13 lipca 2018 roku nakładem Iron Bonehead Productions. Składający się z pięciu kompozycji materiał zarejestrowany został w studiu "No Solace".

Dola powstała w 2018 roku. W jej skład weszli Grono na gitarze i wokalu, Maras na basie, wokalu i syntezatorach oraz Stempol na perkusji i wokalu. 17 lutego 2020 roku światło dzienne ujrzał debiutancki album grupy, zatytułowany po prostu "Dola". Na płycie znalazło się siedem autorskich kompozycji, które zespół zarejestrował w "Kongo Studio" w sierpniu 2019 roku. Miksami i masteringiem muzycy zajęli się osobiście.

Komentarze
Dodaj komentarz »