zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 16 maja 2021

"Mystic Festival" przeniesiony na rok 2022

9.04.2021 13:01  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Z uwagi na postępujący rozwój pandemii, organizatorzy "Mystic Festival" podjęli decyzję o przeniesieniu wydarzenia na przyszły rok. Festiwal odbędzie się w dniach od 2 do 4 czerwca 2022 roku na terenie "Stoczni Gdańskiej". Swój udział potwierdził zespół Judas Priest.

Judas Priest, Katowice 14.04.2012, fot. Verghityax
Judas Priest, Katowice 14.04.2012, fot. Verghityax

W oświadczeniu organizatora czytamy: "Sytuacja epidemiologiczna w Polsce i na świecie zmusiła nas do podjęcia najtrudniejszej w tym roku decyzji - tegoroczny 'Mystic Festival' zostaje przeniesiony na 2-4 czerwca 2022 roku. Judas Priest potwierdzają swój udział, dochodzi dodatkowy 'Warm Up Day'!

Drodzy przyjaciele, zdaniem specjalistów jesteśmy w najtrudniejszym miejscu pandemii, ale najciemniej jest przed świtem. Jesteśmy przekonani, że jeszcze w tym roku spotkamy się na koncertach, jednak nie możemy ryzykować organizacji takiego przedsięwzięcia, jakim jest 'Mystic Festival', dopóki nie będziemy w stu procentach pewni, że zarówno fani, jak i artyści będą w pełni bezpieczni.

Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by się udało, ale raz jeszcze prosimy o cierpliwość i zaufanie - musimy przełożyć 'Mystic Festival' na rok 2022 i mamy nadzieję, że wszyscy dotrwamy do tego czasu w dobrym zdrowiu. Epidemiolodzy zapewniają, że dzięki szczepieniom pandemia zostanie do tego czasu w pełni opanowana i będziemy mogli bez przeszkód cieszyć się najlepszą muzyką i doborowym towarzystwem.

Niemal cały program 'Mystic Festival 2021' zostanie powtórzony w 2022 roku - obecnie dogrywamy szczegóły i niebawem będziemy potwierdzać wszystkie interesujące was nazwy.

Nowa data festiwalu, czyli 2-4 czerwca, to czwartek, piątek i sobota. Widzimy się w Gdańsku, na terenie 'Stoczni'.

Dodatkowo zapraszamy was 1 czerwca na 'Warm Up Day', kiedy czekać was będą specjalne koncerty i inne atrakcje. Liczba miejsc na 'Warm Up Day' będzie ściśle ograniczona. Skład i szczegóły podamy niebawem!

Posiadacze karnetów na rok 2020 i 2021 będą mogli wziąć udział w 'Warm Up Day' bez dodatkowych opłat! Wasze wejściówki zachowują ważność w 2022 roku i stają się karnetem 4-dniowym, nie musicie ich aktualizować. Dotyczy to również posiadaczy upgrade'ów biletów jednodniowych do karnetów.

Ściśle ograniczona pula karnetów 4-dniowych (zawierających 'Warm Up Day') będzie dostępna w specjalnej cenie 479 zł tylko do 23 grudnia 2021 lub do wyczerpania miejsc.

Bilety jednodniowe można upgrade'ować do 4-dniowego karnetu w specjalnej cenie 200 zł tylko do 23 grudnia lub do wyczerpania miejsc na 'Warm Up Day'".

W lutym 2020 roku gitarzysta Richie Faulkner opublikował zdjęcie ze studia, na którym towarzyszą mu Rob Halford i Glenn Tipton. W opisie zamieścił informację, że Judas Priest rozpoczął proces komponowania materiału na następcę "Firepower" z 2018 roku.

Dyskografię Judas Priest zamyka "Firepower", osiemnasty longplay studyjny w dorobku zespołu. Do współpracy zaproszeni zostali producenci Tom Allom i Andy Sneap oraz inżynier dźwięku Mike Exeter. Sesja nagraniowa odbyła się w Worcestershire. Miksy i mastering wykonano w "Backstage Recording Studios". Premiera albumu miała miejsce 9 marca 2018 roku pod egidą Epic Records.

Gitarzysta Glenn Tipton zrezygnował w lutym 2018 roku z grania koncertów na czas nieokreślony. Powodem jest postępująca choroba Parkinsona, którą zdiagnozowano u muzyka dziesięć lat temu. Na potrzeby występów zastępuje go Andy Sneap, producent muzyczny, a także gitarzysta takich formacji jak Sabbat i Hell.

Tagi: Judas Priest
Komentarze
Dodaj komentarz »