zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 25 września 2021

Festiwal "Summer Dying Loud" przeniesiony na rok 2022

3.05.2021 13:02  autor: Verghityax, źródło: profil "Summer Dying Loud" na Facebooku

Organizator "Summer Dying Loud" w Aleksandrowie Łódzkim poinformował o przeniesieniu festiwalu na rok 2022. Nowa data wydarzenia to dni od 8 do 10 września. Swój udział potwierdziły już zespoły Napalm Death, Asphyx, Tiamat, Night Demon, Year of the Cobra, Tides From Nebula, Fleshworld, Deszcz, Dom Zły, Ragehammer i Only Sons.

Napalm Death, Kraków 4.05.2017, fot. Verghityax
Napalm Death, Kraków 4.05.2017, fot. Verghityax

W oświadczeniu organizatora czytamy: "Niestety, ponownie musimy się zmierzyć z przełożeniem 'Summer Dying Loud' na przyszły rok. Przy obecnych obostrzeniach, zakazie organizacji imprez masowych, niepewnych połączeniach lotniczych i zmieniających się zasadach kwarantanny czy braku możliwości zapewnienia pola namiotowego, rozsądne planowanie kilkudniowego festiwalu z międzynarodowym składem jest niemożliwe.

A teraz te dobre wiadomości.

Mamy już datę przyszłorocznej edycji 'Summer Dying Loud'. Zanotujcie sobie 8, 9 i 10 września 2022. Ponownie zwracamy się do Was z prośbą o zachowanie karnetów na przyszły rok. To najwyższy wyraz sympatii, jakim możecie nas obdarzyć. Zrozumiemy jednak, jeśli podejmiecie decyzję o zwrocie. Nasz operator ebilet.pl wkrótce prześle Wam dostępne opcje zachowania, zwrotu lub wymiany na voucher.

Już dziś potwierdzamy udział w 2022 roku większości ogłoszonego do tej pory składu: Napalm Death, Asphyx, Tiamat, Night Demon, Year Of The Cobra, Tides From Nebula, Fleshworld, Deszcz, Dom Zły, Ragehammer, Only Sons. Nad resztą pracujemy, a mnóstwo ogłoszeń jeszcze przed nami! Mamy nadzieję, że ta wiadomość pomoże Wam w podtrzymaniu decyzji o udziale w festiwalu w przyszłym roku.

Ostatnia wiadomość powinna przypaść Wam do gustu, bo festiwal w tym roku się odbędzie! Tak! Nie poddajemy się i uruchamiamy 'plan B'! Nauczeni doświadczeniem ostatniego roku zorganizujemy XII edycję 'Summer Dying Loud'. Już wkrótce podamy Wam szczegóły tej wyjątkowej, pandemicznej edycji, którą zbudowaliśmy w całości w oparciu o polskie zespoły! Zarezerwujcie sobie 11 września".

Komentarze
Dodaj komentarz »