zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 25 września 2021

Decapitated wypuści wznowienie "The First Damned"

4.05.2021 09:23  autor: Verghityax, źródło: profil Decapitated na Facebooku

Decapitated zapowiedział wznowienie "The First Damned", kompilacji zawierającej materiał z pierwszych dwóch demówek. Wydawnictwo ujrzy światło dzienne 6 czerwca 2021 roku za sprawą Nuclear Blast.

Vogg komentuje: "Te demówki stanowią rdzeń DNA zespołu. Teraz, kiedy o tym pomyślę, jestem zaskoczony, że udało nam się je zarejestrować w tak młodym wieku.

Gdyby nie Sauron, który wpadł na pomysł założenia kapeli, Vitek, który jako dwunastolatek już okładał perkusję, i Martin, który nakłonił nas do wejścia do studia, Decapitated nigdy by nie zaistniał. Byliśmy po prostu ekipą dzieciaków zainspirowanych thrash i death metalem.

Materiał ten po raz pierwszy ukaże się na winylu. Oczywiście, nie mogliśmy też zapomnieć o kasetach magnetofonowych, który to nośnik przywołuje wiele wspomnień. Nic nie majstrowaliśmy przy brzmieniu. Sięgnęliśmy do taśm-matek DAT, więć będziecie mogli usłyszeć te utwory w swojej prawdziwej, pierwotnej krasie".

Kompilacja "The First Damned" ukazała się po raz pierwszy w 2000 roku, pod egidą Metal Mind Productions. Znalazł się na niej materiał z demówek "Cemeteral Gardens" i "The Eye of Horus", a także koncertowe wykonanie "Way to Salvation" i "Nine Steps" z występu na "Thrash 'Em All Festival". Wznowienie w barwach Nuclear Blast pozbawione będzie zawartości koncertowej. Nową okładkę przygotował Micah Ulrich.

Lista utworów:

1. Intro
2. The Eye of Horus
3. Blessed
4. The First Damned
5. Nine Steps
6. Danse Macabre
7. Mandatory Suicide
8. Intro
9. Destiny
10. Way of Salvation
11. Ereshkigal
12. Cemeteral Gardens

Tagi: Decapitated
Komentarze
Dodaj komentarz »