zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 28 maja 2022

Paradise Lost wyda koncertowy "At the Mill"

17.05.2021 20:05  autor: Verghityax, źródło: profil Paradise Lost na Facebooku

Paradise Lost zapowiedział premierę koncertowego albumu, zatytułowanego "At the Mill". Wydawnictwo trafi do sprzedaży 16 lipca 2021 roku.

Na "At the Mill" znajdzie się zapis koncertu, jaki odbył się 5 listopada 2020 roku w klubie "The Mill" w Bradford. Występ można było wówczas obejrzeć w sieci, za opłatą. Materiał zmiksował Les Smith, masteringiem zajął się Jaime Gomez Arellano.

Paradise Lost nadal ogrywa swój ostatni album studyjny, zatytułowany "Obsidian". Płyta trafiła do sprzedaży 15 maja 2020 roku nakładem Nuclear Blast Records. Na "Obsidian" znalazło się dziewięć autorskich kompozycji, które zespół zarejestrował w "Orgone Studios". Do roli producenta ponownie zaangażowany został Jaime Gomez Arellano. Sesja rozpoczęła się pod koniec października 2019 roku.

Paradise Lost powstał w 1988 roku w Halifax. Zespół uważany jest, obok Anathemy i My Dying Bride, za jednego z pionierów brzmienia łączącego w sobie doom i death metal. Od początku działalności trzon formacji stanowią Nick Holmes na wokalu, Greg Mackintosh i Aaron Aedy na gitarach oraz Stephen Edmondson na basie.

Przypominamy, że Paradise Lost zapowiedział plenerowy występ w Polsce. Odbędzie się on 16 września 2021 roku na terenie krakowskiego "Hype Parku". W charakterze gościa specjalnego zaprezentuje się rodzima formacja Tides From Nebula.

16.09 - Kraków, "Hype Park"
Bilety: od 129 zł do 150 zł (miejsca stojące) i od 149 zł do 170 zł (miejsca siedzące)

Komentarze
Dodaj komentarz »