zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 16 października 2021

Aborted i The Acacia Strain na koncercie w Warszawie

3.06.2021 13:25  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Formacje Aborted, The Acacia Strain i Fleddy Melculy wyruszą w trasę "Hell Over Europe 4". W pierwszej części przedsięwzięcia udział weźmie również Benighted, a po czterech tygodniach ich miejsce zajmie Hideous Divinity. Jedyny polski występ - z Hideous Divinity - odbędzie się 26 marca 2022 roku w klubie "Proxima" w Warszawie.

Dyskografię Aborted zamyka EP-ka studyjna, zatytułowana "La Grande Mascarade". Wydawnictwo, zawierające trzy kompozycje, ukazało się 17 kwietnia 2020 roku. Miksami i masteringiem zajął się Kristian Kohle, okładkę przygotował Mitchell Nolte.

Poprzednie dokonanie Aborted, pt. "TerrorVision", to dziesiąty longplay studyjny w dorobku formacji. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 21 września 2018 roku, pod egidą Century Media Records. Na płycie znalazło się jedenaście kompozycji, które zespół zarejestrował w "Kohlekeller Studios" pod okiem Kristiana Kohlmannslehnera. Okładkę przygotował Par Olofsson.

Już po premierze "TerrorVision" z Aborted rozstał się gitarzysta Mendel bij de Leij.

Metalcore'owy The Acacia Strain nadal ogrywa swój dziesiąty longplay studyjny, pt. "Slow Decay". Materiał ujrzał światło dzienne 24 lipca 2020 roku, dzięki Rise Records. W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Aaron Heard z Jesus Piece, Jessica Nyx z Mortality Rate, Zach Hatfield z Left Behind i Courtney LaPlante z Unicron.

Fleddy Melculy to metalowa formacja z Belgii. Zespół ma na swoim koncie cztery albumy, z których ostatni, zatytułowany "Sabbath Fleddy Sabbath", pochodzi z 2020 roku.

Włosi z Hideous Divinity przyjadą z materiałm z EP-ki "LV-426". Teksty utworów "Acheron, Stream of Woe" i "Chestburst" oparte zostały na wątku Rebekki "Newt" Jorden z filmu "Aliens" (w Polsce wyświetlanego jako "Obcy - decydujące starcie") z 1986 roku, w reżyserii Jamesa Camerona. Zespół zainspirował się również towarzyszącą obrazowi muzyką, skomponowaną przez Jamesa Hornera. Trzecia pozycja, "Delirium Trigger", to przeróbka utworu formacji Coheed and Cambria. Premiera wydawnictwa miała miejsce 23 kwietnia 2021 roku.

26.03.2022 - Warszawa, "Proxima"
Bilety: 109 zł (przedsprzedaż) i 120 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »