zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 19 czerwca 2021

Darkthrone udostępnia "Hate Cloak"

5.06.2021 09:35  autor: Verghityax, źródło: profil Darkthrone na Facebooku

Norwegowie z Darkthrone udostępnili "Hate Cloak", pierwszy singiel z nadchodzącego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Eternal Hails". Wydawnictwo ukaże się 25 czerwca 2021 roku za sprawą Peaceville Records.

Na "Eternal Hails" znajdzie się pięć kompozycji, które zespół zarejestrował w "Chaka Khan Studio" w Oslo. Za inżynierię dźwięku odpowiadają Ole Ovstedal i Silje Hogevold. Okładkę przygotował David A. Hardy.

Lista utworów:

1. His Master's Voice
2. Hate Cloak
3. Wake of the Awakened
4. Voyage to a North Pole Adrift
5. Lost Arcane City of Uppakra

Darkthrone powstał w 1986 roku z inicjatywy Fenriza, początkowo funkcjonując pod nazwą Black Death. Rok później muzycy przemianowali się na Darkthrone, a do składu dołączyli Nocturno Culto i Dag Nilsen. Po wydaniu "Soulside Journey" grupa porzuciła deathmetalową stylistykę na rzecz black metalu, nagrywając kolejno swoje trzy najważniejsze albumy: "A Blaze in the Northern Sky", "Under a Funeral Moon" i "Transilvanian Hunger".

Tagi: Darkthrone
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Darkthrone udostępnia "Hate Cloak"
Spike (gość, IP: 83.5.254.*), 2021-06-06 18:31:48 | odpowiedz | zgłoś
Hm. Całkiem niedawno słuchałem ''Transilvanian Hunger'' znaczy się akustycznego fragm. tej qltowej 'piosenki,' wykonywanej przez pewną dziewczynę, to teraz sobie posłucham tego 'Hate Cloak' ;p