zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 1 lutego 2023

Banisher i Zgroza na zimowym "Niech Cisza Milczy"

15.06.2021 13:08  autor: Verghityax, źródło: profil "Niech Cisza Milczy" na Facebooku

Do składu zimowej edycji "Niech Cisza Milczy" dołączyły zespoły Banisher i Zgroza. Wydarzenie odbędzie się 15 stycznia 2022 roku w "Rude Boy Club" w Bielsku-Białej. Wcześniej swój udział potwierdził Planet Hell.

Banisher nadal ogrywa "Degrees of Isolation", czwarty longplay studyjny w swoim dorobku. Znalazło się na nim osiem kompozycji, które zespół zarejestrował w "Invent-Sound Studio" w Bydgoszczy. Okładkę przygotował Łukasz Jaszak. Płyta trafiła do sprzedaży 29 lutego 2020 roku pod egidą Selfmadegod Records.

Blackmetalowa Zgroza przyjedzie ze swoim pierwszym longplayem studyjnym, pt. "Życie to zmysł, o którym zapomniano". Składający się z dziesięciu kompozycji materiał zespół wydał 24 grudnia 2020 roku.

Planet Hell promuje obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Mission Two". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 9 listopada 2019 roku za sprawą Mad Lion Records. Materiał na "Mission Two" nagrany został w "DMB Studio" w Bielsku-Białej. Za realizację odpowiada Dominik Wawak. Podobnie jak debiutancki "Mission One", tak i jego następca jest albumem konceptualnym, inspirowanym najsłynniejszą powieścią Stanisława Lema, pt. "Solaris".

15.01.2022 - Bielsko-Biała, "Rude Boy Club"
Start: 17:00
Bilety: 40 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »