zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 24 października 2021

Unto Others udostępnia "When Will Gods Work Be Done"

19.06.2021 20:44  autor: Verghityax, źródło: profil Unto Others na Facebooku

Amerykańska formacja Unto Others udostępniła teledysk do singla "When Will Gods Work Be Done". Utwór stanowi zapowiedź albumu studyjnego, który ukaże się za sprawą Roadrunner Records.

Obraz wyreżyserował Brock Grossl.

W październiku 2020 roku muzycy, dotychczas funkcjonujący pod nazwą Idle Hands, zmuszeni zostali do zmiany nazwy. Zespół otrzymał wezwanie do zaprzestania korzystania z marki Idle Hands - okazało się, że w roku 2014 inny podmiot prawny zarejestrował ją jako znak towarowy. Od tego momentu grupa prowadzi działalność jako Unto Others. W wydanym oświadczeniu zespół zapewnił, że na żywo nadal wykonywać będzie materiał ze swoich poprzednich wydawnictw.

Idle Hands, łączący gotycki rock z heavy metalem, powstał w 2017 roku w Portland w stanie Oregon. Rok później światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka, zatytułowana "Don't Waste Your Time". 10 maja 2019 roku Amerykanie wydali swój pierwszy longplay studyjny, pt. "Mana".

Przypominamy, że formacje Behemoth, Arch Enemy, Carcass i Unto Others ogłosiły trasę koncertową, pod szyldem "The European Siege 2021". Jedyny przystanek w Polsce zaplanowano na 17 października 2021 roku. Występ odbędzie się w "Międzynarodowym Centrum Kongresowym" w Katowicach.

17.10 - Katowice, "Międzynarodowe Centrum Kongresowe"
Bilety: 169 zł (przedsprzedaż) i 190 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »