zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 23 października 2021

Squash Bowels i Amorphous na "Injure Grind Attack II"

3.07.2021 16:14  autor: Verghityax, źródło: profil F.A.M. na Facebooku

Na terenie "Ośrodka Wypoczynkowego Morsko Plus" przy zamku Bąkowiec w Morsku odbędzie się 17 lipca 2021 roku "Injure Grind Attack II". Zagrają Squash Bowels, Amorphous, Hellfuck i Feto In Fetus.

Koncert Squash Bowels w ramach "Injure Grind Attack II" będzie pierwszym występem kapeli w Polsce od czasu reaktywacji, która miała miejsce w 2017 roku. Z poprzedniego składu powrócił basista i wokalista Artur "Paluch" Grassmann. Resztę zespołu stanowią obecnie Młody z F.A.M. i Embrional na perkusji oraz Daniel Wojtowocz z F.A.M. na gitarze i wokalu.

W marcu 2020 roku Squash Bowels wypuścił składankę "Dead?...Not Yet!!!". Poprzednie wydawnictwo - koncertowe DVD, pt. "Grindvirus Syndrome - Live At OEF 2011" - ukazało się 19 czerwca 2015 roku za sprawą Deformeathing Production. Na albumie znalazł się zapis występu, który grupa dała na czeskim "Obscene Extreme Festival" w 2011 roku.

Choć początki Amorphous sięgają 1991 roku, wskutek ciągłych zmian składu gitarzysta i wokalista Marek Pająk postanowił zawiesić działalność grupy, by zająć się projektem Esqarial. Dopiero rok 2004 przyniósł reaktywację Amorphous, która zaowocowała zarejestrowaniem pierwszego profesjonalnie nagranego materiału. Na początku 2008 roku odbyła się premiera debiutanckiego longplaya kapeli, pt. "Return from the Dead", a niedługo potem światło dzienne ujrzała EP-ka, pt. "Modus Operandi". Dyskografię formacji zamyka album "A Perfect Evil" z 2012 roku. Obecnie Amorphous tworzą Marek Pająk na gitarze i wokalu, Młody na perkusji i Siwy na basie.

Hellfuck to zespół wykonujący mieszankę thrash i speed metalu w starym stylu. W skład kapeli wchodzą muzycy Embrional, Azarath, Stillborn, F.A.M. i Squash Bowels.

Grający mieszankę death metalu i grindcore'a, Feto In Fetus powstał w 2004 roku. Kapela promuje swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "From Blessing to Violence". Premiera materiału odbyła się 30 marca 2018 roku pod egidą Selfmadegod Records.

Liczba biletów na "Injure Grind Attack II" ograniczona jest do 150 egzemplarzy.

17.07 - Morsko, "Ośrodek Wypoczynkowy Morsko Plus"
Start: 19:00
Bilety: 66,60 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »