zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 18 października 2021

Wideo z tekstem do "Good Trouble" Ministry

12.07.2021 16:40  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Weterani industrialnego metalu z Ministry wypuścili wideo z tekstem do "Good Trouble". Jest to drugi singiel, stanowiący zapowiedź albumu "Moral Hygiene". Płyta ukaże się 1 października 2021 roku za sprawą Nuclear Blast.

Materiał na "Moral Hygiene" zarejestrowany został w "Scheisse Dog Studio", domowym studio Ala Jourgensena. Obowiązki inżyniera dźwięku pełnił Michael Rozon. Na albumie znajdzie się dziesięć kompozycji, w tym cover "Search and Destroy" The Stooges. W sesji nagraniowej udział wzięli Billy Morrison, Cesar Soto, John Bechdel, Roy Mayorga, Paul D'Amour, Arabian Prince, Jello Biafra i Flash.

Lista utworów:

1. Alert Level
2. Good Trouble
3. Sabotage Is Sex
4. Disinformation
5. Search and Destroy
6. Believe Me
7. Broken System
8. We Shall Resist
9. Death Toll
10. TV Song #6 (Right Around the Corner Mix)

Ministry powstał w 1981 roku w Chicago z inicjatywy Ala Jourgensena. Po wydaniu debiutanckiego "With Sympathy" formacja porzuciła synth-popową stylistykę, by odbyć krótki romans z EBM i ostatecznie zostać jednym z pionierów industrialnego metalu. Na przełomie lat 80. i 90. grupa wydała swoje najważniejsze albumy: "The Land of Rape and Honey", "The Mind Is a Terrible Thing to Taste" i "Psalm 69".

Tagi: Ministry
Komentarze
Dodaj komentarz »