zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 27 października 2021

Decapitated ogłasza jubileuszową trasę koncertową

16.07.2021 16:47  autor: Verghityax, źródło: WiniaryBookings

Decapitated ogłosił jubileuszową trasę koncertową po Europie z okazji 25. rocznicy rozpoczęcia działalności. Zespołowi towarzyszyć będą Black Tongue, Heart of a Coward i Inferi. W ramach trasy zaplanowano jeden występ w Polsce, odbędzie się on 26 lutego 2022 roku we Wrocławiu.

Decapitated, Kraków 5.06.2018, fot. Verghityax
Decapitated, Kraków 5.06.2018, fot. Verghityax

Decapitated wypuścił wznowienie "The First Damned", kompilacji zawierającej materiał z pierwszych dwóch demówek grupy. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 6 czerwca 2021 roku za sprawą Nuclear Blast.

Kompilacja "The First Damned" ukazała się po raz pierwszy w 2000 roku pod egidą Metal Mind Productions. Znalazł się na niej materiał z demówek "Cemeteral Gardens" i "The Eye of Horus", a także koncertowe wykonania "Way to Salvation" i "Nine Steps" z występu na "Thrash 'Em All Festival". Wznowienie w barwach Nuclear Blast pozbawione jest zawartości koncertowej. Nową okładkę przygotował Micah Ulrich.

Black Tongue to brytyjska grupa deathcore'owa. Obecnie muzycy promują swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Nadir". Materiał ukazał się w 2018 roku, własnym sumptem formacji.

Brytyjczycy z metalcore'owego Heart of a Coward pracują nad materiałem na swój piąty longplay studyjny. Poprzednie wydawnictwo, pt. "The Disconnect", ukazało się 7 czerwca 2019 roku nakładem Arising Empire.

Inferi to amerykańska formacja wykonująca melodyjny death metal. Kapela ma na swoim koncie pięć longplayów studyjnych oraz EP-kę. Jej ostatnie dokonanie: EP-ka "Of Sunless Realms", pochodzi z 2020 roku.

26.02.2022 - Wrocław, "Pralnia"
Start: 18:00

Komentarze
Dodaj komentarz »