zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 23 stycznia 2022

Full of Hell udostępnia "Industrial Messiah Complex"

7.08.2021 16:16  autor: Verghityax, źródło: profil Full of Hell na Facebooku

Amerykanie z Full of Hell wypuścili "Industrial Messiah Complex", pierwszy singiel z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "Garden of Burning Apparitions". Utwór ilustruje teledysk w reżyserii Richarda Rankina.

Na "Garden of Burning Apparitions" znajdzie się dwanaście kompozycji, które powstały w "Machines With Magnets". Produkcją zajął się Seth Manchester. Premierę płyty wyznaczono na 1 października 2021 roku, pod egidą Relapse Records.

Lista utworów:

1. Guided Blight
2. Asphyxiant Blessing
3. Murmuring Foul Spring
4. Derelict Satellite
5. Burning Apparition
6. Eroding Shell
7. All Bells Ringing
8. Urchin Thrones
9. Industrial Messiah Complex
10. Reeking Tunnels
11. Non-Atomism
12. Celestial Heirarch

Full of Hell powstał w 2009 roku. W jego skład weszli Spencer Hazard na gitarze, Dave Bland na perkusji, Dylan Walker na wokalu i Brandon Brown na basie. Rok później światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka kwartetu, zatytułowana "The Inevitable Fear of Existence".

Od tego czasu zespół nagrał pięć longplayów studyjnych, cztery koncertowe, trzy kolejne EP-ki i kilka splitów. Prócz tego współpracował wielokrotnie z Merzbow, czego owocem były albumy "Full of Hell - Merzbow", "Sister Fawn" i "One Day You Will Ache Like I Ache", a także stworzony wspólnymi siłami z The Body "Ascending a Mountain of Heavy Light".

Tagi: Full of Hell
Komentarze
Dodaj komentarz »