zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 18 października 2021

Mentor, The Dog i Sanity Control w "Pogłosie"

8.08.2021 20:19  autor: Verghityax, źródło: profil Mentora na Facebooku

Formacje Mentor, The Dog i Sanity Control zapowiedziały wspólny koncert w warszawskim "Pogłosie". Występ zaplanowano na 17 września 2021 roku.

We wrześniu 2020 roku Mentor poinformował o zakończeniu sesji nagraniowej do swojego trzeciego longplaya studyjnego. Materiał, składający się z dziewięciu kompozycji, zarejestrowany został w "Tall Pine Records", pod okiem Haldora Grunberga.

Dyskografię Mentora zamyka "Cults, Crypts and Corpses", drugi longplay studyjny w dorobku kapeli. Ukazał się on 16 listopada 2018 roku, pod banderą Pagan Records. Składający się z dziesięciu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Monochrom Studio". Produkcją zajął się Haldor Grunberg, pełniący również rolę basisty zespołu. Za okładkę odpowiada Branca Studio, z którym zespół współpracował już przy poprzednim wydawnictwie.

The Dog to hardcore'owy zespół z Wrocławia. Kwartet promuje obecnie swój ostatni album studyjny, zatytułowany "Avenge Us". Jego premiera na CD i kasecie magnetofonowej odbyła się 24 lutego 2020 roku.

Na "Avenge Us" znalazło się sześć kompozycji, które zostały zarejestrowane pod okiem Haldora Grunberga z "Satanic Audio". W jednym z utworów gościnnie wystąpił Artur Rumiński z Thaw i ARRM.

Thrashmetalowa formacja Sanity Control nadal ogrywa swój pierwszy album studyjny, pt. "War on Life". Wydawnictwo ukazało się 7 sierpnia 2020 roku za sprawą Selfmadegod Records w Europie i dzięki Seeing Red Records w Ameryce Północnej.

Na "War on Life" znalazło się osiem kompozycji, które zespół zarejestrował w październiku 2019 roku w warszawskim "Lazy Sounday Studio". Produkcją i miksami zajął się Grzegorz Kucharski, za mastering odpowiada Joel Grind.

Komentarze
Dodaj komentarz »