zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 18 października 2021

Chainsword i Las Trumien zagrają w "Katofonii"

9.09.2021 13:03  autor: Verghityax, źródło: HappyDying Productions

Zespoły Chainsword i Las Trumien zapowiedziały wspólny koncert. Odbędzie się on 17 października 2021 roku w katowickim klubie "Katofonia".

Chainsword promuje obecnie swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Blightmarch". Premiera wydawnictwa miała miejsce 27 lutego 2021 roku za sprawą Godz Ov War Productions. Na płycie znalazło się dziesięć kompozycji. Partie gitar, basu i wokalu powstały w "Primate 666 Studio", ścieżki perkusyjne zarejestrowano w "Nebula Studio". Miksy i mastering wykonał Haldor Grunberg z "Satanic Audio". W utworze tytułowym gitarowe solo gościnnie zagrał Seru z Belzebong. Okładkę przygotował Wilson German Arrieta.

Chainsword to warszawski kwintet, w skład którego wchodzą muzycy związani z takimi zespołami jak Virulent Scourge, Sun No More, Licorea i Tankograd. Debiutancki singiel Chainsword, pt. "Faceless Tormentor", ujrzał światło dzienne w 2018 roku.

Sludge'owy Las Trumien promuje obecnie swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Licząc umarłych". Album ukazał się 26 lutego 2021 roku za sprawą Piranha Music. Ścieżki instrumentów na "Licząc umarłych" zarejestrowane zostały we wrocławskiej piwnicy, wokale nagrano w "NN Studio". Okładkę przygotował Maciej Kamuda.

Las Trumien to formacja, w której skład wchodzą wokalista Mentor i J.D. Overdrive, były gitarzysta o.d.r.a. oraz sekcja rytmiczna Sicphorm.

17.10 - Katowice, "Katofonia"
Bilety: 30 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »