zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Behemoth wyda koncertowy "In Absentia Dei"

20.09.2021 13:13  autor: Verghityax, źródło: profil Behemoth na Facebooku

Behemoth zapowiedział premierę albumu koncertowego, pt. "In Absentia Dei". Wydawnictwo ukaże się 17 grudnia 2021 roku i dostępne będzie w formacie CD, Blu-ray i na winylu.

Na "In Absentia Dei" znajdzie się zapis występu, jaki odbył się 5 września 2020 roku w ruinach kościoła ewangelickiego w Pisarzowicach. Pierwotnie koncert był wyłącznie transmitowany za pośrednictwem Internetu.

Lista utworów:

CD1
1. Evoe
2. Wolves ov Siberia
3. Prometherion
4. From the Pagan Vastlands
5. Blow Your Trumpets Gabriel
6. Antichristian Phenomenon
7. Conquer All
8. Lucifer

CD2
9. Ora Pro Nobis Lucifer
10. Satan's Sword (I Have Become)
11. Ov Fire and the Void
12. Chwała mordercom Wojciecha (997-1997 dziesięć wieków hańby)
13. As Above So Below
14. Slaves Shall Serve
15. Chant for Ezkaton 2000
16. Sculpting the Throne ov Seth
17. Bartzabel
18. Decade of Therion
19. Father O Satan O Sun!

Behemoth nadal promuje swój ostatni longplay studyjny, zatytułowany "I Loved You at Your Darkest". Materiał zarejestrowany został w kilku różnych studiach na terenie Polski i USA, w tym w "Monochrom Studio". Sesja nagraniowa odbyła się pod okiem Haldora Grunberga z "Satanic Audio", Daniela Bergstranda, Filipa Hałuchy, Ignacego Gruszeckiego i Dariusza Budkiewicza. Miksami zajął się Matt Hyde. Za mastering odpowiada Tom Baker. Na płycie gościnnie zagrała siedemnastoosobowa polska orkiestra pod dyrekcją Jana Stokłosy, a także Siegmar z Vesanii na samplach, Michał Łapaj z Riverside na organach Hammonda oraz Jan Galbas na wokalu. Album trafił do sprzedaży 5 października 2018 roku.

W maju 2020 roku Behemoth wypuścił EP-kę "A Forest". Na jej zawartość składa się studyjny oraz koncertowy cover utworu "A Forest" The Cure, w którym gościnnie zaśpiewał Niklas Kvarforth ze szwedzkiego Shining. Oprócz tego, zespół przygotował dwie autorskie kompozycje: "Shadows ov Ea Cast upon Golgotha" i "Evoe".

Tagi: Behemoth
Komentarze
Dodaj komentarz »