zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 5 października 2022

Magnus udostępnił singiel "My Death Is My Freedom"

20.09.2021 20:22  autor: Verghityax, źródło: profil Magnusa na YouTube

Wrocławski Magnus, po jedenastu latach studyjnego milczenia, udostępnił singiel "My Death Is My Freedom". Stanowi on zapowiedź albumu, zatytułowanego "Death Revolution".

Ostatni znany skład zespołu to Rob Bandit na wokalu, Python na gitarze i wokalu, Jaras na perkusji, Guzz na drugiej gitarze i Deadbear na basie. W teledysku do "My Death Is My Freedom" za bębnami zasiadł Młody z Embrional, F.A.M., Stillborn i Squash Bowels.

Ostatni album studyjny Magnusa, pt. "Acceptance of Death", ujrzał światło dzienne 15 września 2010 roku, pod banderą Witching Hour Productions. Składający się z trzynastu kompozycji materiał powstał w "Tower Studio", "DSP Studio" i "ATK Studio". Miksami i masteringiem zajął się Marcin Bors.

Założony w 1987 roku, Magnus przez dziesięć pierwszych lat działalności nagrał trzy longplaye studyjne, z czego drugi ukazał się w barwach szwajcarskiej Blackend Records. Grupa koncertowała wielokrotnie poza granicami kraju, a w Polsce występowała z takimi zespołami jak Napalm Death, Deicide, Gorefest, Samael, Morbid Angel i Cannibal Corpse.

Tagi: Magnus
Komentarze
Dodaj komentarz »