zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 28 stycznia 2022

Symbolical wyda EP-kę "Igne"

18.11.2021 13:06  autor: Verghityax, źródło: profil Symbolical na Facebooku

Deathmetalowy Symbolical zapowiedział premierę studyjnej EP-ki, zatytułowanej "Igne". Będzie to pierwsza część planowanej trylogii. Wydawnictwo ujrzy światło dzienne 25 grudnia 2021 roku.

Na "Igne" znajdą się trzy kompozycje, które zespół zarejestrował w "JNS Studio" u Pawła "Janosa" Grabowskiego. Producent odpowiada również za miksy i mastering materiału. Partie wokalne powstały pod nadzorem Arnauda Menarda z Sicarius Productions. Na okładce wykorzystano obraz Williama Blake'a.

Teledyski promujące EP-kę przygotowała Natalia Jonderko.

Lista utworów:

1. The Call of Nazareth
2. Epiphany & Revival
3. Disciple of Death

Pochodzący z Tomaszowa Mazowieckiego Symbolical powstał w 2013 roku z inicjatywy wokalisty i gitarzysty Cymera oraz basisty Charlesa. Trzecim członkiem zespołu został perkusista Daray, z którym muzycy zagrali kilka prób, po czym w maju 2013 roku weszli do białostockiego "Hertz Studio", aby zarejestrować materiał na debiutancki album. Na "Collapse In Agony" znalazło się jedenaście autorskich kompozycji, miksami i masteringiem zajęli się bracia Wiesławscy.

Skład grupy tworzy obecnie Cymer, drugi gitarzysta Słoq z The John Doe's Burial, Lukas z Doomsayer na basie oraz Daray na perkusji.

Tagi: Symbolical
Komentarze
Dodaj komentarz »