zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 2 lipca 2022

Hate i Terrordome na siódmej edycji "Stormfestu"

19.11.2021 20:50  autor: Verghityax, źródło: profil Hate na Facebooku

Zespoły Hate, Terrordome, The Rising Storm i War Messiah wystąpią na siódmej edycji "Stormfestu". Wydarzenie odbędzie się 4 grudnia 2021 roku w klubie "U Bazyla" w Poznaniu.

Hate promować będzie swój dwunasty longplay studyjny, zatytułowany "Rugia". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 15 października 2021 roku za sprawą Metal Blade Records. Składający się z dziewięciu kompozycji materiał zarejestrowany został w białostockim "Hertz Studio" pod okiem braci Wiesławskich. Zajęli się oni również miksami i masteringiem. "Rugia" to pierwsze dokonanie Hate z Danielem Rutkowskim w roli perkusisty - zastąpił on na tym stanowisku Pavulona.

W lipcu 2018 roku Hate rozstał się z Napalm Records po niemal pięcioletniej współpracy i podpisał kontrakt z amerykańską wytwórnią Metal Blade Records.

Terrordome ogrywa obecnie swój ostatni longplay studyjny, zatytułowany "Straight Outta Smogtown". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 5 lutego 2021 roku za sprawą Selfmadegod Records. Ślady perkusji zarejestrowane zostały w "Oversonic Music Studio" w brazylijskim Sao Jose dos Campos przez Friggiego MadBeatsa. Pozostałe partie zespół nagrał w "Zed Studio". W sesji gościnnie udział wzięli Syrus z Gnidy, Słoma z Inverted Mind i Kosa z Deathreat. Jest to pierwsze dokonanie formacji w nowym składzie - w 2020 roku do Terrordome dołączyli Virious, dawny basista Vane, a także Rob Sixkiller, perkusista Only Sons.

The Rising Storm to wielkopolska formacja, grająca mieszankę thrash i death metalu. Grupa ma na swoim koncie demówkę "Born in Storm" z 2015 roku oraz EP-kę "In the Name of What?!" z roku 2016. Dwa lata po premierze ostatniego materiału niemal cały skład zespołu uległ zmianie, a gitarzysta Marcin Gronowski pozostaje jedynym jego stałym członkiem.

War Messiah reaktywował się w 2019 roku, po kilku latach przerwy. Obecnie kapela pracuje nad materiałem na swój pierwszy longplay studyjny. W poprzednim etapie działalności grupa zrealizowała dwie EP-ki: "Dehumanized Mankind" i "Graveyard Feeding".

4.12 - Poznań, "U Bazyla"
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »