zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 23 stycznia 2022

Angrrsth, Las Trumien i Wij na urodzinach Piranha Music

29.11.2021 16:51  autor: Verghityax, źródło: Piranha Music

Agencja Piranha Music ogłosiła jubileuszowy koncert z okazji 8. rocznicy rozpoczęcia działalności. Wystąpią zespoły Angrrsth, Las Trumien i Wij. Wydarzenie odbędzie się 5 grudnia 2021 roku w klubie "NRD" w Toruniu.

Angrrsth, Kraków 3.07.2021, fot. Verghityax
Angrrsth, Kraków 3.07.2021, fot. Verghityax

Toruński Angrrsth ogrywa obecnie swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Donikąd". Premiera miała miejsce 17 kwietnia 2021 roku nakładem Godz Ov War Productions. Na płycie znalazło się siedem kompozycji, które zmiksował i zmasterował Maciej Marendowski. Praca nad materiałem rozpoczęła się w grudniu 2019 roku. Ślady perkusyjne wbito w marcu 2020 roku w Toruniu.

Las Trumien promować będzie EP-kę studyjną, zatytułowaną "Więcej śmierci". Premiera płyty miała miejsce 26 listopada 2021 roku za sprawą Piranha Music. Okładkę przygotował Maciej Kamuda.

Las Trumien to formacja, w której skład wchodzą wokalista Mentor i J.D. Overdrive, były gitarzysta o.d.r.a. oraz sekcja rytmiczna Sicphorm.

Warszawska formacja Wij przyjedzie z materiałem ze swojego pierwszego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Dziwidło". Jego premiera odbyła się 8 sierpnia 2021 roku za sprawą Heavy Medication Records. Na zawartość "Dziwidła" składa się jedenaście kompozycji, w tym cover "In League with Satan" Venom z tekstem przełożonym na język polski. Za miksy i mastering odpowiada Haldor Grunberg z "Satanic Audio", okładkę przygotował Maurycy Gomulicki. Dziwidło to roślina znana również jako amorfofalus. Jedna z jej odmian - dziwidło olbrzymie - wypuszcza podczas kwitnienia woń zgniłego mięsa, mającą za zadanie zwabić jak najwięcej zapylaczy.

Wij to rockowe trio z Warszawy. W jego skład wchodzą Maria Lengren na wokalu, Grzegorz Paluch na gitarze i Mikołaj Malanowski na perkusji. W styczniu 2020 roku zespół wypuścił demówkę, która zrealizowana została na setkę w "Mustache Ministry Studio".

5.12 - Toruń, "NRD"
Start: 18:00
Bilety: 30 zł (I pula), 35 zł (II pula) i 40 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »