zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 25 września 2022

Deivos, Straight Hate i Toughness zagrają w Puławach

4.12.2021 13:47  autor: Verghityax, źródło: profil Straight Hate na Facebooku

Formacje Deivos, Straight Hate i Toughness zapowiedziały wspólny koncert w Puławach. Występ odbędzie się 11 grudnia 2021 roku w klubie "The Local".

Lubelski Deivos promuje obecnie swój szósty longplay studyjny, pt. "Casus Belli". Ukazał się on 29 listopada 2019 roku, za sprawą Selfmadegod Records. Sesja nagraniowa, podczas której zespół zarejestrował osiem kompozycji, odbyła się w "Zed Studio" i "Roslyn Studio". Okładkę przygotował Maciej Kamuda.

Deivos powstał w 1997 roku w Lublinie. Od początku grupie przewodzi gitarzysta Tomasz Kołcon. W roku 2018 na stanowisko drugiego gitarzysty powrócił - po dwóch latach przerwy - Mścisław z Abusiveness.

Grindcore'owa grupa Straight Hate nadal ogrywa swój drugi longplay studyjny, pt. "Black Sheep Parade". Album trafił do sprzedaży 21 września 2019 roku, za sprawą Deformeathing Production. Okładkę przygotował Maciej Kamuda. W utworze "Above the Law" gościnnie wystąpił Sonneillon, wokalista Blaze of Perdition.

W czerwcu 2020 roku Straight Hate wydał split z Nuclear Holocaust. Materiał otrzymał tytuł "East Grind Attack".

Straight Hate rozpoczął działalność w 2008 roku, zrzeszając muzyków pochodzących z Chełma i Lublina. Sześć lat później światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka, zatytułowana "Mental Disorder", a także split nagrany z indonezyjskim Speedy Gonzales, pt. "Born To Grind".

Toughness to deathmetalowa formacja z Puław. Obecnie zespół kończy pracę nad materiałem na swój nadchodzący album. Sesja nagraniowa odbyła się w "Wesoła24 Studio".

11.12 - Puławy, "The Local"
Start: 18:00
Bilety: 20 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »