zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 27 maja 2022

Koncerty Hate, Virgin Snatch i Thy Disease przełożone

16.12.2021 16:33  autor: Verghityax, źródło: Creative Music

Minitrasa "Infernalis Resurgentis" zespołów Hate, Virgin Snatch i Thy Disease, która miała się odbyć w dniach 17, 18 i 19 grudnia 2021 roku, została przełożona na wiosnę 2022 roku. Formacje planowały zagrać w Bielsku-Białej, Krośnie i Krakowie.

W oświadczeniu organizatora czytamy: "Informujemy, że z powodu nowych regulacji oraz utrudnień covidowych koncerty Hate, Virgin Snatch, Thy Disease oraz gości w ramach 'Infernalis Resurgentis' (Bielsko-Biała, Krosno, Kraków) zostają przeniesione na wiosnę przyszłego roku. Nowe daty koncertów zostaną ogłoszone już wkrótce.

Wszystkie zakupione bilety będą ważne w nowych terminach koncertów. Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci Ticketos, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony firmy z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejsciówek.

Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość".

Hate promować będzie swój dwunasty longplay studyjny, zatytułowany "Rugia". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 15 października 2021 roku za sprawą Metal Blade Records. Składający się z dziewięciu kompozycji materiał zarejestrowany został w białostockim "Hertz Studio" pod okiem braci Wiesławskich. Zajęli się oni również miksami i masteringiem. "Rugia" to pierwsze dokonanie Hate z Danielem Rutkowskim w roli perkusisty - zastąpił on na tym stanowisku Pavulona.

W lipcu 2018 roku Hate rozstał się z Napalm Records po niemal pięcioletniej współpracy i podpisał kontrakt z amerykańską wytwórnią Metal Blade Records.

Virgin Snatch nadal ogrywa "Vote Is a Bullet", swój szósty longplay studyjny. Premiera płyty miała miejsce 16 listopada 2018 roku za sprawą Mystic Production. Składający się z dziewięciu utworów materiał zarejestrowany został w "ZED Studio" pod okiem Tomasza Zalewskiego, który zajął się również miksami i masteringiem.

W 2019 roku skład Virgin Snatch opuścił perkusista Jacek Nowak, przechodząc do grupy Kat & Roman Kostrzewski. Jego miejsce za bębnami zajął Daniel Rutkowski.

Krakowska formacja Thy Disease promuje "Transhumanism", swoje pierwsze dokonanie z wokalistą Marcinem Parandykiem, udzielającym się również w Killsorrow i Vane. Materiał zmiksował i zmasterował Tomasz "Zed" Zalewski. Okładkę przygotował Xaay. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 19 grudnia 2019 roku za sprawą należącej do zespołu Creative Music Records.

Komentarze
Dodaj komentarz »