zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 24 maja 2024

Styczniowe koncerty Azarath i Kultu Mogił

7.01.2022 16:49  autor: Verghityax, źródło: Left Hand Sounds

Formacje Azarath i Kult Mogił zapowiedziały serię wspólnych koncertów. Odbędą się one 21 stycznia 2022 roku w Bielsku-Białej, 22 stycznia w Krośnie i 23 stycznia w Krakowie.

Azarath ogrywa "Saint Desecration", siódmy longplay studyjny w swojej karierze. Album ukazał się 27 listopada 2020 roku pod banderą Agonia Records. Na płycie znalazło się dziesięć kompozycji, które zespół zarejestrował w "Tall Pine Records" pod okiem Haldora Grunberga. Mastering wykonał Brad Boatright w "Audiosiege". Obraz na potrzeby okładki namalowała Marta Promińska. Limitowaną edycję wydania CD wieńczy dodatkowy utwór, zatytułowany "Pure Hate" - gościnnie zaśpiewał w nim Killer ze Stillborn.

W 2017 roku z zespołem rozstał się gitarzysta i wokalista Necrosodom. Od tego czasu zastępuje go Skullripper z Embrional.

Kult Mogił ogrywa obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Torn Away the Remains of Dasein". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 6 czerwca 2020 roku za sprawą Pagan Records. Na płycie znalazło się sześć kompozycji. W sesji nagraniowej udział wzięli Deimos i Rzulty, dotychczas wspierający kapelę na żywo. Miksami i masteringiem zajął się Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Okładkę przygotował Sars.

21.01 - Bielsko-Biała, "Rude Boy Club"
Bilety: 70 zł (przedsprzedaż) i 80 zł (w dniu koncertu)

22.01 - Krosno, "Rock Klub Iron"
Bilety: 70 zł (przedsprzedaż) i 80 zł (w dniu koncertu)

23.01 - Kraków, "Hol"
Bilety: 70 zł (przedsprzedaż) i 80 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »