zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 18 maja 2022

Trasa Gojiry nie odbędzie się w terminie

16.01.2022 13:36  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Europejska trasa zespołów Gojira, Alien Weaponry i Employed to Serve, która miała się odbyć w pierwszym kwartale 2022 roku, nie dojdzie do skutku w planowanym terminie. W Polsce kapele miały zagrać 27 stycznia 2022 roku we Wrocławiu i 28 stycznia w Krakowie. Obecnie menedżment Gojiry pracuje nad nowym zestawem dat. Zakupione bilety zachowują ważność.

W oświadczeniu Gojiry czytamy: "Z powodu obecnych restrykcji covidowych obowiązujących w Europie, niestety zmuszeni jesteśmy przełożyć pierwszy etap europejskiej trasy, który miał się rozpocząć 17 stycznia 2022 roku w Helsinkach, a zakończyć 9 lutego 2022 roku w Bordeaux. Obecnie pracujemy nad zmianą terminów wszystkich przełożonych koncertów i planujemy ogłosić nowy harmonogram wkrótce.

Prosimy o niepozbywanie się biletów. Zachowają ważność w nowym terminie, który opublikujemy wkrótce. Zanim się obejrzycie, znowu będziemy razem, by doświadczyć uzdrawiającej mocy muzyki na żywo.

Doceniamy Waszą cierpliwość i zrozumienie. Bądźcie bezpieczni i zdrowi".

Gojira promować będzie swój siódmy longplay studyjny, zatytułowany "Fortitude". Na albumie znalazło się jedenaście kompozycji, w tym udostępniony w sierpniu 2020 roku "Another World". Materiał zarejestrowany został w należącym do zespołu "Silver Cord Studio". Miksami zajął się Andy Wallace. Premiera miała miejsce 30 kwietnia 2021 roku za sprawą Roadrunner Records.

W 2015 roku bracia Duplantier przenieśli się z francuskiej Bajonny do Nowego Jorku, gdzie w dzielnicy Queens zbudowali "Silver Cord Studio". Gitarzysta Christian Andreu i basista Jean-Michel Labadie pozostali we Francji.

Alien Weaponry to nowozelandzkie trio, grające thrash metal w języku maoryskim. 17 września 2021 roku zespół wypuścił swój drugi longplay studyjny, pt. "Tangaroa". Ukazał się on w barwach Napalm Records.

Employed to Serve to post-hardcore'owa formacja z Londynu, powołana do życia w 2012 roku. Przewodzą jej wokalistka Justine Jones i gitarzysta Sammy Urwin. Obecnie kapela ogrywa swój trzeci longplay studyjny, pt. "Eternal Forward Motion".

Komentarze
Dodaj komentarz »