zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 26 czerwca 2022

Jarun zapowiedział kolejne koncerty z cyklu "Ku granicy zimy"

9.03.2022 09:13  autor: Verghityax, źródło: profil Jaruna na Facebooku

Jarun zapowiedział kolejne koncerty z cyklu "Ku granicy zimy", które zagra w towarzystwie zespołu Sznur. Odbędą sie one 1 kwietnia 2022 roku w klubie "Liverpool" we Wrocławiu oraz 2 kwietnia w klubie "Zoo" w Szczecinie. We Wrocławiu dodatkowo zaprezentuje się Sothoris, w Szczecinie występ otworzy Baalzagoth.

Jarun, Chorzów 10.12.2021, fot. Verghityax
Jarun, Chorzów 10.12.2021, fot. Verghityax

Jarun przyjedzie z materiałem ze swojego czwartego albumu studyjnego, zatytułowanego "Rok spokojnego słońca". Premiera płyty odbyła się 21 maja 2021 roku, pod egidą Godz Ov War Productions. Szatę graficzną wykonał Damian Szpiłyk.

Poprzedni album Jaruna, pt. "Sporysz", zarejestrowany został w maju 2017 roku. "Sporysz" to pierwsze dokonanie formacji z wokalistą Mateuszem Kujawą z grupy Strzyga. Dołączył on do Jaruna w 2017 roku, zajmując miejsce po Mephie. Płyta ukazała się 22 grudnia 2017 roku za sprawą Arachnophobia Records.

Blackmetalowy Sznur promować będzie swój trzeci album studyjny, zatytułowany "Dom człowieka". Materiał został nagrany, zmiksowany i poddany masteringowi w "Heinrich House Studio". Płyta ukazała się 17 kwietnia 2021 roku za sprawą Godz Ov War Productions

Wcześniej wałbrzyska formacja Sznur wydała dwa albumy: "Sznur" i "Zabić się będąc martwym".

Sothoris ogrywa obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Wpiekłowstąpienie". Premiera na nośniku fizycznym miała miejsce 6 stycznia 2022 roku, pod egidą More Hate Productions. Na płycie znalazło się osiem kompozycji, które muzycy zarejestrowali w "Tetra Wave Studio". Miksami i masteringiem zajął się Krzysztof Kostencki. Okładkę przygotował Bartosz Muszyński.

Sothoris rozpoczął działalność w 2016 roku. Grupę tworzą Raven na wokalu, Sharghall i Hex na gitarze, Lord Ghash na basie i Hrist na perkusji. Debiutancki album kwintetu, zatytułowany "Raj potępiony", miał swoją premierę 29 września 2018 roku.

Deathmetalowa formacja Baalzagoth zapowiedziała premierę swojego pierwszego longplaya studyjnego, pt. "Morbid Persecutions". Wydawnictwo trafi do sprzedaży w kwietniu 2022 roku, za sprawą Mara Production. Sesja nagraniowa odbyła się w "Heinrich House Studio", w okresie od stycznia do kwietnia 2022 roku. Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Filip Hałucha.

Baalzagoth powstał w 2019 roku. Kwintet zadebiutował EP-ką, zatytułowaną "God Delusion". Z myślą o wydawnictwie zespół przygotował dwie autorskie kompozycje oraz cover "For Whom the Bell Tolls" Metalliki. Sesja odbyła się w szczecińskim "Stobno Records". "God Delusion" ukazał się 24 grudnia 2019 roku.

1.04 - Wrocław, "Liverpool"
Start: 18:30
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu)

2.04 - Szczecin, "Zoo"
Start: 18:30
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »