zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 27 czerwca 2022

Stillborn udostępnia utwór "Profanacja i bluźnierstwo"

4.05.2022 13:18  autor: Verghityax, źródło: Godz Ov War Productions

Stillborn wypuścił utwór "Profanacja i bluźnierstwo". Jest to drugi singiel z szóstego longplaya studyjnego zespołu, zatytułowanego "Cultura de la Muerte". Wydawnictwo ukaże się 10 czerwca 2022 roku na płytach kompaktowych i winylowych, kasetach magnetofonowych i w formie cyfrowej, nakładem Godz ov War Productions.

Materiał na "Cultura de la Muerte" powstawał od 2020 roku. Sesja nagraniowa odbyła się w "Panzerstudio". Miksy i mastering wykonał Młody. Okładkę przygotował Maciej Kamuda.

Lista utworów:

1. Gniew diabła
2. Zwiastun pogańskiego odrodzenia
3. Triumfator - Pogromca
4. Profanacja i bluźnierstwo
5. Odkupienie
6. Wędrowiec
7. Stillborn - Siewcy pogardy
8. Ostatni prorok

Stillborn założony został w 1997 roku w Mielcu. Dyskografię grupy zamyka wydany w marcu 2018 roku minialbum "Crave for Killing". Gitarzyście Killerowi towarzyszą obecnie basista Hunger i perkusista Młody.

Stillborn weźmie udział w odbywającym się 5 do 7 sierpnia 2022 roku "Siekiera Feście" we Wrocławiu. Na scenie mają się zaprezentować: Hegony, Unborn Suffer, Shodan, czeski Tortharry, Anima Damnata, Squash Bowels i Batushka Bartłomieja Krysiuka w piątek, Horda, Antiflesh, Xificurk, Stillborn, Symbolical, ukraiński Khors, fiński Curse upon a Prayer, polska Arkona i austriacki Belphegor w sobotę oraz Warbell, Dimidium Mei, Det Gamle, Spatial, Zgroza, Jarun, Czort, Velesar i czeskie Inferno w niedzielę. Do sprzedaży trafiła już II pula wejściówek. Bilety na pole namiotowe, w kwocie 30 zł, dostępne będą na bramce.

Tagi: Stillborn
Komentarze
Dodaj komentarz »

Zobacz także

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Jak oceniasz obecność wielu scen na festiwalach?