zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 27 maja 2022

Behemoth prezentuje teledysk do "Ov My Herculean Exile"

12.05.2022 09:26  autor: Verghityax, źródło: profil Behemotha na Facebooku

Behemoth zapowiedział premierę swojego dwunastego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Opvs Contra Natvram". Ukaże się on 16 września 2022 roku, pod egidą Nuclear Blast. Wydawnictwo promuje teledysk do utworu "Ov My Herculean Exile". Obraz wyreżyserowała Zuzanna Plisz.

Na "Opvs Contra Natvram" znajdzie się dziesięć kompozycji. Materiał zespół zarejestrował z pomocą inżyniera dźwięku Daniela Bergstranda, miksy wykonał Joe Barresi. Przy okładce pracował Bartek Rogalewicz.

Lista utworów:

1. Post-God Nirvana
2. Malaria Vvlgata
3. The Deathless Sun
4. Ov My Herculean Exile
5. Neo-Spartacvs
6. Disinheritance
7. Off to War!
8. Once upon a Pale Horse
9. Thy Becoming Eternal
10. Versvs Christvs

Dyskografię Behemotha zamyka album koncertowy, pt. "In Absentia Dei". Ukazał się on 17 grudnia 2021 roku i dostępny jest w formacie CD, Blu-ray i na winylu. Na "In Absentia Dei" znalazł się zapis występu, jaki odbył się 5 września 2020 roku w ruinach kościoła ewangelickiego w Pisarzowicach. Pierwotnie koncert był wyłącznie transmitowany za pośrednictwem Internetu.

W maju 2020 roku Behemoth wypuścił EP-kę "A Forest". Na jej zawartość składa się studyjny oraz koncertowy cover utworu "A Forest" The Cure, w którym gościnnie zaśpiewał Niklas Kvarforth ze szwedzkiego Shining. Oprócz tego, zespół przygotował dwie autorskie kompozycje: "Shadows ov Ea Cast upon Golgotha" i "Evoe".

Tagi: Behemoth
Komentarze
Dodaj komentarz »