zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 27 maja 2022

Swayzee przed Blues Pills w Krakowie

13.05.2022 16:23  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Krakowski koncert Blues Pills otworzy rodzima grupa Swayzee. Wydarzenie odbędzie się 8 lipca 2022 roku w krakowskim "Hype Parku".

Swayzee to glamrockowa formacja z Warszawy. 6 listopada 2021 roku grupa wypuściła swój debiutancki album studyjny, zatytułowany "Greatest Hits". Składający się z ośmiu kompozycji materiał powstał w "JM Studio" w ramach pojedynczej sesji.

Blues Pills ogrywa obecnie swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Holy Moly!". Premiera wydawnictwa miała miejsce 21 sierpnia 2020 roku, pod banderą Nuclear Blast. Materiał zarejestrowany został w domowym studio zespołu w Orebro. Jest to pierwsze dokonanie formacji bez udziału gitarzysty i współzałożyciela Doriana Sorriaux - muzyk rozstał się z Blues Pills w listopadzie 2018 roku, aby poświęcić się karierze solowej. Produkcją kapela zajęła się osobiście, do miksów zaangażowany został Andrew Scheps. Okładkę przygotowała Daria Hlazatova.

W skład zespołu wchodzą obecnie wokalistka Elin Larsson, gitarzysta Zack Anderson, perkusista Andre Kvarnstrom i basista Kristoffer Schander. Początek działalności grupy datuje się na grudzień 2011 roku.

Bez wsparcia wytwórni i agencji koncertowych zespół Blues Pills organizował duże trasy koncertowe i wypuścił debiutancką EP-kę, zatytułowaną "Bliss". W lipcu 2013 roku formacja dołączyła do grona kapel wydawanych przez niemiecką Nuclear Blast Records.

8.07 - Kraków, "Hype Park"
Bilety: 99 zł (I pula), 109 zł (II pula) i 120 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »