zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 30 września 2022

Koncertowa premiera "Threshold of Nothingness" Clairvoyance

24.05.2022 20:33  autor: Verghityax, źródło: profil Clairvoyance na Facebooku

Deathmetalowa formacja Clairvoyance zapowiedziała koncertową premierę swojej ostatniej EP-ki studyjnej, zatytułowanej "Threshold of Nothingness". Wydarzenie zaplanowano na 27 maja 2022 roku w klubie "Pogłos" w Warszawie. Występ otworzy krakowski Dishell.

"Threshold of Nothingness" to drugie dokonanie Clairvoyance. Znalazło się na nim pięć kompozycji. Materiał ukazał się 20 maja 2022 roku nakładem Blood Harvest Records i dostępny jest w formacie CD, cyfrowym oraz na kasecie magnetofonowej.

Clairvoyance wydał w czerwcu 2020 roku debiutancką demówkę - ujrzała ona światło dzienne na CD, kasecie magnetofonowej oraz 7-calowym winylu. Na zawartość demówki składają się trzy kompozycje, które zespół zarejestrował i zmiksował w "Sunstorm Studio". Masteringiem zajął się Will Killingsworth w "Dead Air Studios".

Dishell ogrywa obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Teutonic Beat". Ukazał się on 26 listopada 2021 roku za sprawą Selfmadegod Records. Sesja nagraniowa do "Teutonic Beat" miała miejsce w "Redshift Studio". Za produkcję, miksy i mastering odpowiada Michał Pijocha.

27.05 - Warszawa, "Pogłos"
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) i 35 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »