zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 8 lutego 2023

Varmia na "Rockowisku Zwierzyniec 2022"

20.06.2022 09:35  autor: Verghityax, źródło: profil "Rockowiska Zwierzyniec" na Facebooku

Do składu "Rockowiska Zwierzyniec 2022" dołączył zespół Varmia. Wcześniej swój udział potwierdziły formacje Decapitated, Dezerter, KSU, Black River, Quo Vadis, Pull the Wire, Transgresja, Monstrum i The Foxcats. Festiwal odbędzie się w Parku Środowiskowym w Zwierzyńcu, w województwie lubelskim, w dniach 8 i 9 lipca.

Varmia przyjedzie ze swoim trzecim longplayem studyjnym, zatytułowanyn "bal Lada". Trafił on do sprzedaży 12 marca 2021 roku dzięki M-Theory Audio. Na potrzeby wydawnictwa muzycy przygotowali dziesięć utworów, które zarejestrowane zostały w XIX-wiecznym dworze na północy Polski. Jest to ostatnie dokonanie grupy z Kruszynem za perkusją - już po sesji nagraniowej jego miejsce zajął Michał Andrzejczyk z Deithwen.

W oba dni festiwalu wystąpić ma po sześć zespołów, w tym Decapitated, Dezerter, Black River, Pull the Wire i The Foxcats w piątek oraz KSU, Quo Vadis, Transgresja, Varmia i Monstrum w sobotę. Dla dzieci w wieku do lat 12 wstęp na imprezę jest wolny.

8-9.07 - Zwierzyniec, Park Środowiskowy
Bilety: 170 zł (2-dniowe, II pula), 190 zł (2-dniowe, w dniach festiwalu), 90 zł (1-dniowe, II pula) i 100 zł (1-dniowe, w dniach festiwalu)

Komentarze
Dodaj komentarz »