zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Koncertowa premiera "Gwiezdnego demona" Truchła Strzygi

26.06.2022 20:19  autor: Verghityax, źródło: Left Hand Sounds

W warszawskim pubie "2koła" odbędzie się 2 lipca 2022 roku koncertowa premiera albumu "Gwiezdny demon" Truchła Strzygi. Oprócz gospodarzy wydarzenia, na scenie zaprezentują się formacje Wielki Mrok, Bagno i Dildoid.

Truchło Strzygi promować będzie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Gwiezdny demon". Trafił on do sprzedaży 22 kwietnia 2022 roku, pod egidą Godz Ov War Productions. Na "Gwiezdnym demonie" znalazło się osiem kompozycji. Materiał zmiksowali Haldor Grunberg oraz P. - basista i gitarzysta formacji.

Truchło Strzygi pochodzi z Raszyna i gra mieszankę thrash i black metalu w języku polskim. 1 czerwca 2018 roku światło dzienne ujrzał pierwszy longplay studyjny kwartetu, zatytułowany "Pora umierać".

Wielki Mrok to blackmetalowa formacja, w skład której wchodzą muzycy takich zespołów jak Armagh, Black Hosts czy Necromanzer. W listopadzie 2021 roku trio zadebiutowało demówką, pt. "Mór Fhuar". Materiał powstał w "Bestial Sound Studio".

Bagno to rzeszowska formacja, łącząca w swojej twórczości black metal z death metalem. Grupa promuje obecnie swoją pierwszą EP-kę, zatytułowaną "Perpetual Hunger". Miała ona swoją premierę 20 lutego 2022 roku.

Dildoid gra muzykę inspirowaną twórczością Hawkwind. W skład kapeli wchodzą Captain Paradox na wokalu i klawiszach, Laser Dick na basie i wokalu, Billy The Gates na gitarze i Reverend Blind na perkusji. W czerwcu 2022 roku kwartet zadebiutował demówką "Archeology".

2.07 - Warszawa, "2koła"
Start: 19:00
Bilety: 50 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »