zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Cytotoxin i Brutally Deceased na "Injure Grind Attack III"

30.06.2022 13:29  autor: Verghityax, źródło: profil "Injure Grind Attack" na Facebooku

Na terenie "Ośrodka Wypoczynkowego Morsko Plus" przy zamku Bąkowiec w Morsku odbędzie się 27 sierpnia 2022 roku trzecia edycja "Injure Grind Attack". Zagrają Cytotoxin, Brutally Deceased, Nuclear Vomit, F.A.M., Mivedantal, Indignity i Infernal Bizarre.

Deathmetalowcy z Cytotoxin nadal ogrywają swój czwarty longplay studyjny, zatytułowany "Nuklearth". Składający się z jedenastu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Kohlekeller Studios". Miksami i masteringiem zajął się Kristian "Kohle" Kohlmannslehner. Premiera płyty miała miejsce 21 sierpnia 2020 roku, pod banderą Unique Leader Records.

Dyskografię Brutally Deceased zamyka split "Scornful Death Trail", który Czesi wydali 8 sierpnia 2019 roku z polskim Embrionalem. Wcześniej grupa wypuściła trzy longplaye studyjne, z których ostatni, pt. "Satanic Corpse", pochodzi z 2016 roku.

Deathgrindowy Nuclear Vomit powstał w 2005 roku w Częstochowie. Z pierwszego składu do dziś w kapeli gra już tylko gitarzysta Perkinz. We wszystkich studyjnych nagraniach - od dema "Bestial Masturbation" z 2006 roku - udział wziął też wokalista Ulcer. Towarzyszą im obecnie wokalista Vaginathor, basista Nelek i perkusista Jack. W latach 2008 - 2016 grupa wydała stanowiące trylogię albumy "Obora", "Koryto" i "Chlew". Dyskografię Nuclear Vomit zamyka EP-ka "Bitches, Drugs and Broken Dreams" z 2021 roku.

W skład deathgrindowego F.A.M. wchodzili dotychczas muzycy znani między innymi z grup Dissenter, Squash Bowels i Parricide. Formacja powstała w 2005 roku z inicjatywy Młodego i Stokera. 20 grudnia 2019 roku ukazał się "Fascinated About Mortality" - trzeci longplay zespołu. Grupę tworzą obecnie wokalista Chorzo, gitarzysta Nelek, basista Armagog i perkusista Darek Młody.

Mivedantal to czeska grupa, stylistycznie plasująca się na pograniczy death metalu i grindcore'a. Muzycy zadebiutowali w 2008 roku koncertówką "Live in Olomouc". Rok później światło dzienne ujrzał longplay "In Claws of Ignorance".

Rybnicka załoga Indignity rozpoczęła działalność w 2014 roku. Rok później światło dzienne ujrzała pierwsza demówka kapeli, pt. "Decrepitude". W sierpniu 2017 roku swoją premierę miał longplay studyjny "Realm of Dissociation". Ostatnim dokonaniem w dorobku grupy jest split "A Cold - Blooded Torture Chamber" z Krocophile.

Infernal Bizarre promować będzie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Mroczne dziedzictwo". Ukazał się on 17 czerwca 2022 roku, pod egidą Via Nocturna. Na płycie znalazło się dziesięć kompozycji, które zespół zarejestrował w "Santa Studio", na przełomie stycznia i lutego 2022 roku. Nad produkcją czuwał Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Okładkę przygotowała Devinez.

27.08 - Morsko, "Ośrodek Wypoczynkowy Morsko Plus"
Start: 16:00
Bilety: 99 zł (przedsprzedaż) i 120 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »