zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 30 września 2022

Clutch wyda "Sunrise on Slaughter Beach"

25.07.2022 14:47  autor: Verghityax, źródło: profil Clutch na Facebooku

Clutch poinformował, że 16 września 2022 roku do sprzedaży trafi trzynasty longplay studyjny kapeli, zatytułowany "Sunrise on Slaughter Beach". Ukaże się on za sprawą należącej do zespołu Weathermaker Music. Jednocześnie muzycy wypuścili "We Strive for Excellence", drugi singiel z nadchodzącego wydawnictwa.

Na "Sunrise on Slaughter Beach" znajdzie się dziewięć utworów, w tym udostępniony wcześniej singiel "Red Alert (Boss Metal Zone)". Materiał zarejestrowany został w "The Magpie Cage Recording Studio". Produkcją i miksami zajął się Tom Dalgety.

Lista utworów:

1. Red Alert (Boss Metal Zone)
2. Slaughter Beach
3. Mountain of Bone
4. Nosferatu Madre
5. Mercy Brown
6. We Strive for Excellence
7. Skeletons on Mars
8. Three Golden Horns
9. Jackhammer Our Names

Formacja powstała w 1991 roku z inicjatywy czwórki przyjaciół, którzy poznali się w szkole średniej. Od początku istnienia grupy Clutch tworzą Neil Fallon, Tim Sult, Dan Maines i Jean-Paul Gaster.

Przypominamy, że Clutch zagra na tegorocznej edycji "Pol'and'Rock Festival". Wydarzenie odbędzie się w dniach od 4 do 6 sierpnia na terenie dawnego lotniska w Broczynie koło Czaplinka. Swój udział potwierdzili między innymi Gwar, Tagada Jones, Wolf Alice, Organek, King Gizzard & the Lizard Wizard, Jinjer, Nova Twins, Pull the Wire, Transgresja, Sztywny Pal Azji, Strachy Na Lachy i Dance Like Dynamite.

Komentarze
Dodaj komentarz »