zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 1 lutego 2023

In the Woods... na "Summer Dying Loud 2022"

10.08.2022 10:26  autor: Verghityax, źródło: profil "Summer Dying Loud" na Facebooku

Zespół In the Woods... dołączył do składu tegorocznej edycji "Summer Dying Loud" w Aleksandrowie Łódzkim. Wcześniej swój udział potwierdziły Napalm Death, Watain, Asphyx, Master, Tiamat, Wolfbrigade, Grand Magus, Conan, Night Demon, Dvne, Motorowl, Tides From Nebula, Mord'A'Stigmata, Ragehammer, Witchmaster, Truchło Strzygi, Gruzja, Chainsword, Wij, Dom Zły, Moonstone, Drip of Lies, Fleshworld, Jad, Krzta, Narbo Dacal, Skov, Only Sons i Deszcz. Festiwal odbędzie się w dniach od 8 do 10 września na terenie "Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji".

Norwegowie z In the Woods... promować będą "Cease the Day", swój piąty longplay studyjny i drugi po reaktywacji, która miała miejsce w 2014 roku. Perkusista Anders Kobro zebrał wokół siebie nowych muzyków. Obecnie grupę współtworzą Bernt Fjellestad na wokalu, Bernt Sorensen i Kare Andre Sletteberg na gitarze oraz Nils Drivdal na basie.

Materiał na "Cease the Day" zarejestrowany został w Kristiansand w Norwegii i Brighton w Wielkiej Brytanii. Miksami i masteringiem zajął się Frederic Gervais ze "Studio Henosis". Premiera płyty miała miejsce 23 listopada 2018 roku za sprawą Debemur Morti Productions.

Karnety na "Summer Dying Loud 2022" nabyć można za cenę 159 zł, bilety jednodniowe kosztują 89 zł. Koszt pola namiotowego to 20 zł.

Komentarze
Dodaj komentarz »