zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 4 października 2022

Savage Master po raz pierwszy w Polsce

22.09.2022 20:19  autor: Verghityax, źródło: Helicon Metal Promotions

Heavymetalowa formacja Savage Master wyruszy w europejską trasę koncertową, pod szyldem "Those Who Tour at Night 2023". W jej ramach grupa po raz pierwszy w swojej karierze zagra w Polsce. Występ odbędzie się 12 stycznia w klubie "VooDoo" w Warszawie. W charakterze supportu zaprezentują się rodzime zespoły Shadow Warrior i Lucille.

Savage Master promować będzie swój czwarty longplay studyjny, zatytułowany "Those Who Hunt at Night". Składający się z dziewięciu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Mount Doom Studios". Produkcją zajął się Adam Neal, gitarzysta kapeli. Premiera płyty miała miejsce 5 sierpnia 2022 roku, pod banderą Shadow Kingdom Records.

Savage Master powołali do życia w 2013 roku gitarzysta Adam Neal i wokalistka Stacey Savage. Skład uzupełnili Larry Myers na gitarze, Steve Curtsinger na basie i Eric McManus na perkusji. W swojej twórczości zespół skupił się na zamiłowaniu do heavy metalu i kina grozy. Wkrótce kwintet podpisał kontrakt wydawniczy ze Skol Records i w 2014 roku światło dzienne ujrzał debiutancki album, pt. "Mask of the Devil".

Shadow Warrior to lubelska formacja heavymetalowa. Obecnie kwintet promuje swój pierwszy longplay studyjny, pt. "Cyberblade". Na płycie znalazło się osiem kompozycji, które zespół nagrał w białostockim "HiGain Studio". Za produkcję i miksy odpowiadają Janusz Grabowski i Marcin Grygoruk. Premiera albumu miała miejsce 18 listopada 2020 roku, pod banderą Ossuary Records.

Lucille to białostocka załoga thrashmetalowa, która powstała w 2017 roku. W lipcu 2021 roku kapela zadebiutowała EP-ką "Too Proud to Beg for Mercy".

12.01.2023 - Warszawa, "VooDoo"
Start: 19:00
Bilety: 69 zł (przedsprzedaż) i 79 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »