zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 24 marca 2023

Koncertowy klip do "Wicked Ways" Halestorm

26.10.2022 10:27  autor: Verghityax, źródło: profil Halestorm na Facebooku

Halestorm udostępnił koncertowy teledysk do utworu "Wicked Ways" ze swojego piątego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Back from the Dead". Premiera wydawnictwa odbyła się 6 maja 2022 roku.

Nagranie pochodzi z występu grupy, który miał miejsce 4 października 2022 roku "Pikes Peak Center" w Colorado Springs.

Na potrzeby "Back from the Dead" powstało jedenaście kompozycji. Praca nad materiałem rozpoczęła się na początku 2021 roku. Poszczególne partie zrealizowane zostały w studiach "Rock Falcon", "The Barn" i "The Cabin". Za produkcję odpowiadają Nick Raskulinecz i Scott Stevens. Mastering wykonał Ted Jensen.

Lista utworów:

1. Back from the Dead
2. Wicked Ways
3. Strange Girl
4. Brightside
5. The Steeple
6. Terrible Things
7. My Redemption
8. Bombshell
9. I Come First
10. Psycho Crazy
11. Raise Your Horns

Halestorm to amerykański zespół hardrockowy z Red Lion. Fundament grupy stanowi rodzeństwo Arejay i Elizabeth "Lzzy" Hale. Grupa debiutowała w 2009 roku płytą "Halestorm", wydaną przez Atlantic Records. Do najbardziej znanych kompozycji zespołu należy "Love Bites (So Do I)" z drugiego albumu, za który Halestorm otrzymał nagrodę "Grammy".

Przypominamy, że formacje Alter Bridge, Halestorm i Mammoth WVH wyruszą w europejską trasę koncertową, pod szyldem "Pawns and Kings Tour". W jej ramach zagrają również w Polsce. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 7 listopada 2022 roku w "Międzynarodowym Centrum Kongresowym" w Katowicach.

7.11 - Katowice, "Międzynarodowe Centrum Kongresowe"
Start: 19:30
Bilety: 250 zł (przedsprzedaż) i 270 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »