zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 29 stycznia 2023

Arkona, Ragehammer i Czort w Bielsku-Białej

8.12.2022 20:24  autor: Verghityax, źródło: profil "Rude Boy Club" na Facebooku

W "Rude Boy Club" w Bielsku-Białej odbędzie się 17 grudnia 2022 roku koncert, pod szyldem "Antichristmassrites". Na scenie zaprezentują się polska Arkona, Ragehammer, Czort, Witchfuck i Horns.

Arkona promować będzie swój siódmy longplay studyjny, pt. "Age of Capricorn". Album trafił do sprzedaży 13 grudnia 2019 roku za sprawą Debemur Morti Productions. Składający się z sześciu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Impressive-Art Studio".

Ragehammer ogrywa obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Into Certain Death". Ukazał się on 18 września 2020 roku nakładem Pagan Records. Składający się z dziesięciu kompozycji materiał muzycy zarejestrowali w studio "No Solace". Produkcją, miksami i masteringiem zajął się M. z Mgły. Za projekt okładki odpowiada Devinez.

Ragehammer powstał w 2011 roku. Formację niezmiennie tworzą Heretik Hellstorm na wokalu, Bestial Avenger na gitarze, Corpsebutcher na basie i Mortar na perkusji. Rok później zespół wydał debiutancką demówkę, pt. "War Hawks".

Czort wypuścił split razem z grupą Angrrsth. Wydawnictwo, zatytułowane "W czeluść", ukazało się 9 września 2022 roku, pod egidą Godz ov War Productions i Under the Sign of Garazel Productions. Na potrzeby splita każdy z zespołów przygotował po dwie kompozycje. W utworze "Pętla" gościnnie zaśpiewała Katarzyna Polak-Kozłowska z nieistniejącej już grupy Via Mistica. Miksami i masteringiem materiału zajął się Maciej Marendowski.

Witchfuck przyjedzie z materiałem z albumu "Black Blood Baptism". Premiera wydawnictwa miała miejsce 25 marca 2021 roku, za sprawą Godz Ov War Productions. "Black Blood Baptism" jest pierwszym longplayem studyjnym w dorobku formacji. Sesja nagraniowa odbyła się w gliwickim "Studio Młyn". Za miksy i mastering odpowiada Piotr Nowak.

Blackmetalowcy z Horns ogrywają obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Śmierć nie jest granicą". Na płycie znalazło się sześć kompozycji, które zmiksowano i poddano masteringowi w "Heinrich House Studio". Premiera materiału miała miejsce 21 czerwca 2021 roku, pod banderą Lower Silesian Stronghold.

17.12 - Bielsko-Biała, "Rude Boy Club"
Start: 18:30
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »