zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 4 czerwca 2023

Nazareth i Kruk na "Hard Rock Heroes Festival"

18.12.2022 20:07  autor: Verghityax, źródło: Metal Mind Productions

Nazareth i Kruk z Wojtkiem Cugowskim dołączyli do składu "Hard Rock Heroes Festival". Wcześniej swój dział potwierdził zespół Deep Purple. Wydarzenie odbędzie się 12 czerwca 2023 roku w hali "Tauron Arena" w Krakowie.

Nazareth promować będzie swój dwudziesty piąty longplay studyjny, zatytułowany "Surviving the Law". Ukazał się on 15 kwietnia 2022 roku, pod banderą Frontiers Records. Nad produkcją materiału czuwał Yann Rouiller, który wcześniej współpracował z zespołem przy "Tattooed on My Brain", "Rock 'n' Roll Telephone" i "The Newz".

W lutym 2015 roku muzycy Nazareth poinformowali, że nowym wokalistą grupy został Carl Sentance, frontman heavymetalowego Persian Risk. Poprzedni wokalista, Dan McCafferty, przeszedł w sierpniu 2013 roku na emeryturę ze względu na pogarszającą się kondycję. Już po jego odejściu światło dzienne ujrzał ostatni zarejestrowany z nim album studyjny, zatytułowany "Rock 'n' Roll Telephone".

Kruk nadal promuje album "Be There", który zarejestrowany został z udziałem Wojtka Cugowskiego. Wydawnictwo ukazało się 14 kwietnia 2021 roku, pod egidą Metal Mind Productions. Sesja nagraniowa miała miejsce w "MAQ Records", gdzie zespół nagrał materiał na setkę. Za produkcję odpowiada Michał Kuczera. Okładkę przygotowała Ewa Toczkowska.

12.06.2023 - Kraków, "Tauron Arena"
Bilety:
Płyta - 290 zł (przedsprzedaż) i 320 zł (w dniu koncertu)
Kategoria I (miejsca siedzące) - 380 zł (przedsprzedaż) i 410 zł (w dniu koncertu)
Kategoria II (miejsca siedzące) - 340 zł (przedsprzedaż) i 370 zł (w dniu koncertu)
Kategoria III (miejsca siedzące) - 280 zł (przedsprzedaż) i 310 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »