zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 27 marca 2023

Azarath, Insidius i Warfist w Olsztynie

6.01.2023 20:42  autor: Verghityax, źródło: profil Insidius na Facebooku

Formacje Azarath, Insidius, Warfist i Hektik zapowiedziały koncert w Olsztynie. Odbędzie się on 18 lutego 2023 roku w "Browarze Warmia".

Azarath ogrywa "Saint Desecration", siódmy longplay studyjny w swojej karierze. Album ukazał się 27 listopada 2020 roku pod banderą Agonia Records. Na płycie znalazło się dziesięć kompozycji, które zespół zarejestrował w "Tall Pine Records", pod okiem Haldora Grunberga. Mastering wykonał Brad Boatright w "Audiosiege". Obraz na potrzeby okładki namalowała Marta Promińska. Limitowaną edycję wydania CD wieńczy dodatkowy utwór, zatytułowany "Pure Hate" - gościnnie zaśpiewał w nim Killer ze Stillborn.

W 2017 roku z zespołem rozstał się gitarzysta i wokalista Necrosodom. Od tego czasu zastępuje go Skullripper z Embrional.

Olsztyńska grupa Insidius zaprezentuje materiał ze swojego drugiego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Infamia". Krążek zrealizowany został w białostockim "Hertz Studio", pod okiem braci Wiesławskich. Partie perkusji, gitary i basu muzycy nagrali w styczniu 2018 roku, ścieżki wokalne zarejestrowano dwa miesiące później. Premiera odbyła się 18 kwietnia 2019 roku, pod egidą Ermland Productions.

Zielonogórski Warfist promować będzie swój czwarty longplay studyjny, zatytułowany "Teufels". Premiera płyty miała miejsce 11 marca 2022 roku, nakładem Godz Ov War Productions. Materiał zarejestrowany został w marcu 2021 roku w Szprotawie. Rolę inżyniera dźwięku na potrzeby sesji pełnił Piotr Zubko. Miksami i masteringiem zajął się Michał Grabowski.

Kapela rozpoczęła działalność w 2004 roku, grając blackened thrash metal. Od początku trzon formacji stanowi gitarzysta i wokalista Mihu. Debiutancka demówka, zatytułowana "Pure Fucking Hell", ujrzała światło dzienne w 2005 roku.

Hektik to zespół z Olsztyna grający thrash metal z domieszką black metalu. Grupa ma na swoim koncie debiutancką demówkę.

18.02 - Olsztyn, "Browar Warmia"
Start: 19:00
Bilety: 55 zł (przedsprzedaż) i 70 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »