zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 29 maja 2023

Full of Hell i Primitive Man zagrają we Wrocławiu

1.04.2023 19:31  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Formacje Full of Hell i Primitive Man zapowiedziały trasę, pod szyldem "Primitive Hell European Tour 2023". W jej ramach zagrają jeden koncert w Polsce. Odbędzie się on 27 czerwca w klubie "Łącznik" we Wrocławiu.

Oba zespoły promować będą "Suffocating Hallucination", nagraną i wydaną wspólnymi siłami EP-kę studyjną. Masteringiem zajął się Arthur Rizk. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 3 marca 2023 roku.

Full of Hell powstał w 2009 roku i gra mieszankę death metalu i grindcore. W skład formacji weszli Spencer Hazard na gitarze, Dave Bland na perkusji, Dylan Walker na wokalu i Brandon Brown na basie. Rok później światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka kwartetu, zatytułowana "The Inevitable Fear of Existence".

Od tego czasu zespół nagrał pięć longplayów studyjnych, cztery koncertowe, trzy kolejne EP-ki i kilka splitów. Prócz tego współpracował wielokrotnie z Merzbow, czego owocem były albumy "Full of Hell - Merzbow", "Sister Fawn" i "One Day You Will Ache Like I Ache", a także stworzony wspólnymi siłami z The Body "Ascending a Mountain of Heavy Light".

Sludgemetalowy Primitive Man powstał w 2012 roku w Denver, w stanie Kolorado. Rok później ukazał się debiutancki longplay studyjny formacji, zatytułowany "Scorn". Od tego czasu zespół wypuścił jeszcze osiem splitów, EP-ki "Home Is Where the Hatred Is" i "Insurmountable" oraz dwa longplaye: "Caustic" i "Immersion".

27.06 - Wrocław, "Łącznik"
Start: 19:30
Bilety: 79 zł (I pula), 89 zł (II pula) i 110 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »