zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 20 lipca 2024

"Making Monsters" Metal Church do odsłuchu

30.04.2023 14:52  autor: Verghityax, źródło: profil Metal Church na Facebooku

Metal Church udostępnił utwór "Making Monsters" ze swojego trzynastego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Congregation of Annihilation". Ukaże się on 26 maja 2023 roku, pod banderą Rat Pak Records.

"Congregation of Annihilation" będzie pierwszym dokonaniem Metal Church z Markiem Lopesem na wokalu. Zastąpił on zmarłego w 2021 roku Mike'a Howe'a. Na co dzień Marc Lopes udziela się w Ross the Boss, solowym zespole Rossa Friedmana, dawnego gitarzysty Manowar.

Na "Congregation of Annihilation" znajdzie się dziewięć kompozycji. Wersja limitowana zawierać będzie dwa dodatkowe numery. Za produkcję odpowiada Kurdt Vanderhoof, gitarzysta grupy.

Lista utworów:

1. Another Judgement Day
2. Congregation of Annihilation
3. Pick a God and Prey
4. Children of the Lie
5. Me the Nothing
6. Making Monsters
7. Say a Prayer with 7 Bullets
8. These Violent Thrills
9. All That We Destroy
10. My Favorite Sin
11. Salvation

Przypominamy, że w 2023 roku Metal Church po raz pierwszy w swojej karierze wystąpi w Polsce. Koncert odbędzie się 6 października w klubie "Rampa" w Goleniowie. Wcześniej zespół dwukrotnie próbował dotrzeć do naszego kraju: wpierw w 1987 roku jako support Metalliki, następnie w 2005 roku na potrzeby festiwalu "Metalmania", jednak w obu przypadkach plany te nie doszły do skutku.

Tagi: Metal Church
Komentarze
Dodaj komentarz »