zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 1 marca 2024

Wspólny koncert Besatt, Bestii i Obsidian Mantra

21.06.2023 15:06  autor: Verghityax, źródło: profil Obsidian Mantra na Facebooku

Formacje Besatt, Bestia i Obsidian Mantra zagrają wspólny koncert. Odbędzie się on 24 czerwca 2023 roku w klubie "Pod Minogą" w Poznaniu.

Besatt promować będzie swój jedenasty longplay studyjny, pt. "Supreme and True at Night". Materiał - na CD, kasecie magnetofonowej i w formacie cyfrowym - opublikowany został 27 sierpnia 2021 roku za sprawą Witching Hour Productions. Sesja nagraniowa odbyła się w pierwszej połowie maja 2021 roku w białostockim "Hertz Studio". Autorem okładki albumu jest Marcelo Vasco.

Blackmetalowy Besatt powstał w 1991 roku w Bytomiu. Jedynym członkiem łączącym wszystkie dotychczasowe składy jest basista i wokalista Beldaroh. Obecnie towarzyszą mu gitarzyści Astaroth i Colossus oraz perkusista Exernus. Zespół ma w dorobku między innymi jedenaście longplayów studyjnych i kilka splitów.

Blackmetalowa Bestia ogrywa obecnie materiał ze swojego debiutanckiego albumu, zatytułowanego "Cold Winds of Death". Ukazał się on 2 stycznia 2020 roku własnym sumptem zespołu. Sesja nagraniowa miała miejsce w studio "Sphieratz". Partie bębnów gościnnie zarejestrował Pavulon. Masteringiem zajął się Krzysztof Drabikowski.

Bestię tworzą Savnock na gitarze oraz Nihilist na basie i wokalu.

Poznańska grupa Obsidian Mantra, po trzech latach studyjnego milczenia, powróciła ze swoim drugim albumem, zatytułowanym "Minds Led Astray". Jego premiera miała miejsce 27 listopada 2020 roku. Na "Minds Led Astray" znalazło się dziesięć kompozycji. Sesja rozpoczęła się od nagrania partii perkusyjnych w "Nebula Studio" we wrześniu 2019 roku. Gitary zarejestrowano miesiąc później w "Zed Studio", natomiast ścieżki wokalne powstały w "Decybelia Studio" w maju 2020 roku. Miksy i mastering wykonał Tomasz Zalewski, za projekt okładki odpowiada Viktor Sukhochev.

24.06 - Poznań, "Pod Minogą"
Start: 19:00
Bilety: 50 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »