zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 24 maja 2024

Embrional, Hellfuck i Heretique na "Cyklop Feście"

16.08.2023 20:05  autor: Verghityax, źródło: profil "Spirali" na Facebooku

W klubie "Spirala" w Gliwicach odbędzie się 23 września 2023 roku "Cyklop Fest". Na wydarzeniu zagrają Embrional, Hellfuck, Heretique, Zgroza i Gilotyna.

Embrional nadal ogrywa swój trzeci longplay studyjny, pt. "Evil Dead". Ukazał się on 10 stycznia 2019 roku własnym sumptem zespołu w nakładzie tysiąca egzemplarzy. Materiał zarejestrowany został pod okiem Arka Malczewskiego z "Sound Division Studio". Okładkę przygotował Rafał Wechterowicz.

8 sierpnia 2019 roku światło dzienne ujrzał "Scornful Death Trail" - split Embrional z czeskim Brutally Deceased.

Hellfuck przyjedzie z materiałem ze swojego debiutanckiego albumu, zatytułowanego "Diabolic Slaughter". Jego premiera miała miejsce 9 września 2022 roku, pod egidą Godz Ov War Productions. Sesja nagraniowa odbyła się w myszkowskim "Panzer Studio". Miksami i masteringiem zajął się Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Okładkę przygotował Maciej Kamuda.

Hellfuck to zespół wykonujący mieszankę thrash i speed metalu w starym stylu. W skład kapeli wchodzą muzycy Embrional, Azarath, Stillborn, F.A.M. i Squash Bowels.

Gliwicki Heretique nadal ogrywa swój drugi longplay studyjny, pt. "De Non Existentia Dei". Ukazał się on 26 marca 2016 roku, pod banderą Via Nocturna. Materiał zarejestrowany został w kilku studiach, między innymi w "Czyściec Studio", gdzie Strzyga nagrał wokale pod okiem Nihila. Już po sesji z kapelą rozstał się basista Wojciech Zydroń. Jego miejsce zajął Marek "Premier" Tuskowski.

Blackmetalowa Zgroza przyjedzie ze swoim pierwszym longplayem studyjnym, pt. "Życie to zmysł, o którym zapomniano". Składający się z dziesięciu kompozycji materiał zespół wydał 24 grudnia 2020 roku. W składzie znajdują się: perkusista Zmor z zespołu Proch, gitarzysta Antris z grupy Lilla Veneda i wokalistka Kyriake.

Thrashmetalowa Gilotyna ma na swoim koncie jeden album studyjny. Nosi on tytuł "Hate Speech" i ukazał się w 2017 roku. Materiał powstał w "Studio Młyn".

23.09 - Gliwice, "Spirala"
Start: 18:00
Bilety: 40 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »