zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 23 lipca 2024

Wideo z tekstem do "Tapestry of Our End" October Tide

28.08.2023 19:15  autor: Verghityax, źródło: Agonia Records

Szwedzka formacja October Tide wypuściła wideo z tekstem do utworu "Tapestry of Our End". Pochodzi on z siódmego longplaya studyjnego zespołu, zatytułowanego "The Cancer Pledge". Wydawnictwo ukaże się 6 października 2023 roku, pod szyldem Agonia Records.

Na "The Cancer Pledge" znajdzie się osiem kompozycji. Za produkcję, miksy i mastering odpowiada Daniel Liden. Okładkę przygotował Albin Hogbom.

Litsa utworów:

1. Peaceful, Quiet, Safe
2. Tapestry of Our End
3. Unprecedented Aggression
4. Blodfattig
5. The Cancer Pledge
6. I Know Why I'm Cold
7. Season of Arson
8. Breathe the Water

October Tide powstał w 1994 roku z inicjatywy Jonasa Renkse i Fredrika Norrmana z Katatonii. Jonas Renkse zrezygnował z udziału w projekcie pięć lat później. Od tego czasu Fredrik Norrman pozostaje jedynym stałym członkiem grupy.

Obecnie skład October Tide uzupełniają Mattias Norrman na drugiej gitarze, Alexander Hogbom na wokalu, Johan Jonsegard na basie i Jonas Skold na perkusji.

Przypominamy, że October Tide wystąpi na ósmej edycji "Black Waves Fest" w Jarocinie. Swój udział potwierdziły również Deus Mortem, The Committee, Fyrnask, Sisyphean i Gorycz. Wydarzenie odbędzie się 14 października 2023 roku.

14.10 - Jarocin, "Jarociński Ośrodek Kultury"
Bilety: 130 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »