zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 3 marca 2024

Wspólne koncerty MuN i Ethbaal

8.10.2023 14:47  autor: Verghityax, źródło: profil MuN na Facebooku

MuN i Ethbaal zapowiedziały serię wspólnych koncertów. 19 października 2023 roku formacje zagrają we Wrocławiu, następnie odwiedzą czeską Ostrawę, po czym powrócą do Polski, by wystąpić jeszcze w Bielsku-Białej i Warszawie. We Wrocławiu dodatkowo zaprezentuje się 71TonMan, z kolei na trzech pozostałych występach MuN i Ethbaal towarzyszyć będą Czesi z Greynbownes.

Wrocławska grupa MuN promować będzie swój czwarty longplay studyjny, zatytułowany "Nhemis". Premiera płyty odbyła się 12 kwietnia 2023 roku. Jeszcze przed sesją nagraniową do "Nhemis" do zespołu dołączyli gitarzyści Wojtek Szukszto i Tomasz Stodolny. Składający się z ośmiu kompozycji materiał został zarejestrowany w "Mustache Ministry Studio".

Na swoim drugim longplayu, zatytułowanym "Opia", formacja poszerzyła brzmienie o wokale. Pierwszy album, pt. "Axis Mundi", zespół zrealizował jako instrumentalne trio.

Ethbaal to wrocławska formacja, która łączy w swojej twórczości doom i sludge metal. Kwartet promuje obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Repent or End Up Suffering". Na jego zawartość składa się osiem kompozycji, które muzycy zarejestrowali w "Jupiter Ranch Studio". Za miksy i mastering odpowiada Haldor Grunberg. Album ukazał się 5 lipca 2021 roku.

Wrocławska formacja 71TonMan promować będzie swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Of End Times". Ukazał się on 3 marca 2023 roku za sprawą Transcending Obscurity Records. Miksy i mastering wykonano w "Soundscope Recording Studio". Okładkę zaprojektował Cvspe.

Greynbownes wywodzi się z czeskiego Ołomuńca i gra stoner rocka. W lutym 2018 roku trio zadebiutowało albumem "Grey Rainbow from Bones". Obecnie kapela promuje swój drugi longplay studyjny, pt. "Bones and Flowers". Ukazał się on 6 czerwca 2021 roku własnym sumptem zespołu. Składający się z siedmiu kompozycji materiał powstał w "Golden Hive Studio".

19.10 - Wrocław, "Liverpool" (+ 71TonMan)
Start: 19:00
Bilety: 40 zł

20.10 - Ostrawa, "Rock Hill Club" (+ Greynbownes)

21.10 - Bielsko-Biała, "Stolarnia" (+ Greynbownes)
Start: 19:00
Bilety: 40 zł

22.10 - Warszawa, "Chmury" (+ Greynbownes)
Start: 19:00
Bilety: 40 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »